Вашингтон се спаси у дома срещу съседите от Ню Йорк

Вашингтон се спаси у дома срещу съседите от Ню Йорк

Вашингтон Уизардс трябваше да се възползват от 15 поредни коша в заключителната четвърт на срещата си срещу Ню Йорк Никс за да се спасят от срамна загуба пред собствена публика във „Веризън Сентър”

Вашингтон Уизардс трябваше да се възползват от 15 поредни коша в заключителната четвърт на срещата си срещу Ню Йорк Никс за да се спасят от срамна загуба пред собствена публика във „Веризън Сентър”.


В продължението на целия сезон в играта на Вашингтон се забелязва способността им да губят натрупаната точкова преднина в края на двубоите си. Днес крайният изход бе коренно различен. След като изоставаха с 87:81 при 4:35 минути оставащо време, Уизардс заковаха 15 поредни точки за да прекършат серията си от шест поредни загуби. Вашингтон страда от странния синдром, който се прояви и срещу Ню Йорк преди две вечери, когато играчите от „голямата ябълка” им нанизаха 128 точки.

Най-резултатен в двубоя бе Антоун Джеймисън за домакините с 28 точки. Той бе последван от Майк Джеймс с 19 и Ник Йънг с 13. За гостите с 18 точки се разписа Ал Харингтън. Нападателите Уилсън Чандлър и Дейвид Лий добавиха 16 и 15 съответно.
Баскетболистка на Локо (Сф) отиде в Италия

Теодора Големанска ще играе в Юве Трани Баскет

Черно море Тича победи Спартак Плевен във финала на Черноморските игри

Варненци се поздравиха с успеха след победа с 10 точки разлика

Наша баскетболистка ще игра е в Италия

Италианският втородивизионен Юве Трани Баскет привлече като ново попълнение българската баскетболистка от Локомотив (София) Теодора Големанска, написа регионалният ежедневник "Ил Джорнале ди Трани".

Лука Дончич готов да се върне в Реал М

Връзката на баскетболиста Лука Дончич с бившия му отбор Реал Мадрид остава силна, а словенският национал не отхвърля вариант да се завърне в испанския клуб, в който стартира професионалната му кариера.

ЛеБрон Джеймс: Определено се подготвям за края на кариерата ми

Баскетболната суперзвезда ЛеБрон Джеймс продължава да се колебае да прогнозира точен план за края на професионалната си състезателна кариера.

Локомотив (Пловдив) победи Берое

В контролна среща

Спартак (Плевен) ще играе финал на Черноморските игри във Варна

След успех над Академик Бултекс 99

Дюрант е готов да играе за САЩ и в Ел Ей 2028

Кевин Дюрант обяви готовността си да играе за отбора на САЩ на Олимпийските игри през 2028 година в Лос Анджелис

Черно море Тича се раздели с новопривлечен американски баскетболист

Баскетболният Черно море Тича и американецът Сам Фриюмън се разделят по взаимно съгласие, съобщиха от варненския клуб в социалните мрежи.