Загуби за Алекс Янев и Павел Иванов в Аржентина

И двамата играха по 18 минути за отборите си

Отборът на Баиа Бланка, с българина Павел Иванов в състава си, загуби като гост от Олимпико с 64:83 (18:14, 16:19, 19:26, 11:24) точки в среща от първенството на Аржентина по баскетбол за мъже. Иванов игра 17:34 минути като титуляр и завърши с 4 точки и 1 борба.

Баиа е на шесто място в подреждането на южната конференция с 15 победи и 19 загуби.

Българският баскетболист Александър Янев игра 17:27 минути като титуляр при домакинското поражение на Сан Мартин от Архентино със 72:81 (14:23, 21:11, 25:16, 5:15, 7:16) точки след продължение в друга среща от шампионата. Редовното време завърши 65:65. Янев се отличи с 2 точки, 5 борби и 1 асистенция.

Сан Мартин е на пето място в класирането на северната конференция с 16 победи и 14 загуби, но има няколко мача по-малко от другите отбори.

Трагедия: Намериха мъртъв сина на бивш треньор на ЦСКА

ОБЗОР: Победи за Орландо и Далас в НБА

Маверикс затвориха серията в шест мача - резултати

Наказаха още един наш баскетболист за черно тото

Лейкърс уволни треньора си след разочароващия сезон

Лос Анджелис отпадна още в първите плейофи на НБА

Балкан и Спартак Плевен влязоха в топ 4 в НБЛ (ВИДЕО)

Край на сезона за ЦСКА и Черно море

Панатинайкос би Макаби Тел Авив и върна серията в Атина за пети мач

Бостън спечели серията с Маями след 118:84

Далас поведе с 3:2 срещу Клипърс в другия мач от вечерта

Глушков: Винаги съм бил твърд срещу всичко, което убива спорта

Има кой да гледа, кой да разследва и кой да наказва уговорените мачове в българския баскетбол, каза служебният спортен министър