Александър Александров: Всички си свършиха работата

Александър Александров: Всички си свършиха работата
Източник: БГНЕС

Наставникът на ЦСКА 1948 Александър Александров бе доволен от победата с 5:0 като гост на Локомотив (Пловдив)

Специалистът е на мнение, че всеки от играчите му днес се е справил отлично със задачите си.

“Изиграхме доста силен мач. Знаехме, че Локомотив играе на преходи и ги намалихме до минимум. Създадохме много ситуации и заслужено победихме. Всеки от нашия отбор си свърши работата по най-добрия начин. Знаехме, че трябва да отговорим на агресията на Локомотив и да спечелим първа и втора топка. Всяка една победа ни дава самочувствие. Надявам се за неделя да се възстановим и да намалим емоциите”, каза Александров.

 

Предлагат „Лаута“ да се нарече на Христо Бонев

Сдружение на фенове на Локомотив Пловдив готви предложение клубният стадион в парк „Лаута“ да бъде наречен на черно-бялата икона Христо Бонев, пише „Тема Спорт“.

БФС поздрави ЦСКА по случай спечелената Купа на България

Българският футболен съюз излезе с поздравително съобщение към ЦСКА по повод триумфа на "червените" в турнира за Купата на България.

БФС обяви съдийските назначения в битките за оцеляване

От съдийската комисия към Българския футболен cъюз обявиха нарядите за решителните мачове от последната осмица в efbet Лига.

Ботев Пд стяга селекция от български играчи

Ботев Пловдив завършва сезон 2025/26 на осмо място. Кръг преди края канарчетата имат 46 точки, на пет зад седмия Арда.

Босът на Локо Сф: Имаме много варианти за треньор

Собственикът на Локо София Веселин Стоянов обяви, че в началото на следващата седмица клубът ще вземе окончателно решение за новия старши треньор на тима.

Левски привлича двама за полузащитата

Левски ще привлече през лятото не един, а двама халфове.