България U17 завърши 1:1 срещу Германия, но допусна изравнителен гол с човек повече

България U17 завърши 1:1 срещу Германия, но допусна изравнителен гол с човек повече

Момчетата на Викторио Павлов съхраниха шансове за Евро 2016 в Азербайджан

Юношеският национален отбор на България до 17 г. завърши 1:1 срещу тима на Германия в същата възрастова група във втория си мач от Елитния квалификационен кръг за Евро 2016 в Азербайджан.
 
В Ратинген момчетата на Викторио Павлов сякаш повече трябва да съжаляват, защото допуснаха изравнителен гол с човек повече. Иван Тилев (ДИТ) откри от дузпа в 19-ата минута, отсъдена за нарушение на Алфонс Амаде, който получи директен червен картон. С човек по-малко германците изравниха. Автор на попадението за 1:1 стана Сам Францис Шрек три минути след почивката. Численото равенство бе възстановено в 70-ата минута, когато Калоян Кръстев (Славия) също бе изгонен директно.
 
Равенството означава, че България остава на третото място в група 4, но запазва шансове за класиране на финалите. Нашите момчета записаха второ поредно равенство след нулевото реми с Холандия и имат 2 точки. „Лалетата” и Германия делят първото място с по 4.
 
В последните мачове България задължително трябва да победи Словакия, докато Холандия и Германия се изправят в двубой за първата позиция. Не е изключена тройна въртележка. 
 

Съгласно регламента, победителите от осемте групи, както и седемте втори отбора с най-добри показателите срещу първия и третия тим се класират за финалите. Към тях ще се добави и Азербайджан като домакин. 



Херо отнесе тежко наказание от БФС

Старши треньорът на Ботев Пловдив е наказан за три мача и глобен с 3000 лева за обиди на длъжностно лице след мача на „канарчетата“ от 19 кръг на Efbet лига

Дисциплинарната комисия глоби Спартак Варна с 2300 лева след мача с Левски

ЦСКА и "сините" ще трябва да платят 1500 и 1800 лева

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Монтана 0:0

Следете на живо мача с нас тук

Няколко клуба от Втора лига с мераци към напусналия Спортист (Своге) Стоян Славков

Дефанзивният халф приключи с тима днес

Лудогорец пуска жалба след мача със Славия

"Орлите" с претенции за неотсъдена дузпа и червен картон

Ясни са съдиите за осминафиналите за Купата

Пратиха Кабаков в Добрич

Георги Иванов събра родни легенди на Коледен обяд

Димитър Пенев, Войн Войнов, Андрей Желязков, Георги Велинов и много други уважиха събитието

„Синя Коледа“ сбъдва мечти: Двама фенове с Левски на лагер в Анталия

Празник за „сините“ сърца

ЦСКА пусна билетите за столично дерби

"Червените" срещат Локомотив (София) за Купата