Берое взе Владимир Зафиров

Берое взе Владимир Зафиров

Точно една седмица преди да стартира лятната си подготовка ПФК Берое привлече още един от най-перспективните български играчи.

Точно една седмица преди да стартира лятната си подготовка ПФК Берое привлече още един от най-перспективните български играчи. Днес договор с клуба за 2.5 години подписа защитникът Владимир Зафиров. Юношата на Сливен е роден на 21.03 1983 г., висок е 187 см и тежи 83 кг. Освен в родния си отбор Зафиров е играл в ЦСКА /София/, Конелиано, Нефтохимик, Черноморец /Балчик/ и Етър.

Ето и първите думи на новият защитник на старозагорци веднага след подписването на договора: "Избрах Берое, защото клубът доказа, че е фактор в българския футбол и има амбиции. Идвам в добър отбор, който винаги съм харесвал. Отбор със страхотни фенове и история. Това е страхотен стимул за мен и имам амбицията с играта си да докажа, че имам място в Берое. Надявам се догодина да играем в евротурнирите".
Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине първия кръг на Шампионската

Българският първенец Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине през първия кръг на Шампионската лига, твърди статистическата платформа Football Meets Data

Предстои седмото издание на „Турнира на талантите“

Между 22 и 24 май 2026 г. Национална футболна база ще бъде домакин на седмото издание на „Турнира на талантите“ – едно от най-значимите събития в календара на детско-юношеския футбол в България

Цветомир Найденов коментира съдиите за финала на Купата

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов коментира съдиите за финала за Купата на България между ЦСКА и Локомотив Пловдив

Сангаре ще минава допълнителни тестове

Мустафа Сангаре ще премине допълнителни прегледи в следващите дни, пише "Тема спорт"

Световната гимнастика премахна всички ограничения срещу Русия и Беларус

Изпълнителният комитет на Международната федерация по гимнастика (World Gymnastics) отмени ограниченията за руските спортисти и им позволи да се състезават със собственото си знаме и химн, обявиха от организацията.

Локомотив (Пловдив) поиска друг съдия за финала с ЦСКА

"Смърфовете" не са доволни от назначението на Мариян Гребенчарски