Без почивка за Левски след лагера

Без почивка за Левски след лагера

"Сините" от летището на терена

Подготовката на Левски за втория дял от шампионата продължава без почивка. "Сините" проведоха първата си тренировка на българска земя след прибирането от лагера в Турция. Това се случи веднага след кацането от Анталия.

В заниманието се включи Мустафа Сангаре, който пропусна последния спаринг на "сините" заради пренатоварване. 

На облекчен режим се готвеха Карл Фабиен, който няма да играе около месец, както и талантът Иво Мотев.

На 3 февруари е първият официален мач на Левски за 2026 година, а двубоят е за Суперкупата на България, където съперник е шампионът Лудогорец.

Ботев Пловдив пусна билетите за градското дерби

Срещата с Локомотив е в неделя

ЦСКА обяви групата за сблъсъка с Лудогорец

Наказаните се завърнаха в разширения състав

Берое пусна по-евтини билети за мача със Славия

Собственикът на Берое – Ернан Банато, се вслуша в призивите от страна на феновете за намаляване на цените на билетите

Левски започва селекция за Шампионската лига

"Сините" имат добри шансове за пробив в Европа

Феновете на Славия изригнаха: 30 години са достатъчни!

Словесната престрелка между феновете на Славия и президента на клуба Венцеслав Стефанов продължава с пълна силна

ФИФА увеличава наградния фонд за участниците на Световното първенство с 15%

Международната футболна федерация (ФИФА) ще увеличи наградния фонд за отборите на Световното първенство с 15% до близо 900 милиона щатски долара, съобщават от организацията, цитирани от Ройтерс