БФС извади страничния съдия на Лудогорец - Верея от нарядите за елита

БФС извади страничния съдия на Лудогорец - Верея от нарядите за елита

Ивайло Атанасов отмени гол на Верея с шокираща засада при 0:0 в Разград

Българският футболен съюз наказа асистент-съдията Ивайло Атанасов до края на сезона в Първа лига след засадата, с която той не зачете гол на Верея при 0:0 в Разград срещу шампиона Лудогорец.

Лудогорец победи с 4:0 с четири гола след почивката, но в 40-ата минута Домовчийски изведе Керкар зад защитата и макар той да изскочи с метри от дълбочина, Атанасов развя флага, защото Педро Еуженио и Георги Андонов бяха зад защитата.

Днес Съдийската комисия към БФС съобщи, че страничният съдия е изваден от нарядите в елита до края на сезона.

На извънредно заседание на СК на БФС проведено на 27.02.2017г. след като разгледа и анализира представянето на съдийския екип на срещата от 21 кръг на Първа професионална лига  - ПФК"Лудогорец 1945 АД"- ФК"Верея"Стара Загора играна на 26.02.2017г.  взе следното решение:

За допусната непрофесионална груба грешка по Правило 11 - засада, недопустима и неприемлива за нивото на асистент съдия от ранглистата на професионалния футбол, спира съдийските права за срещи от Първа професионална лига до края на футболното първенство 2016/2017г. на асистент съдията Ивайло Пламенов Атанасов.
", обявиха от БФС

ЦСКА пусна новите абонаментни карти, дават предимство за новата "Армия"

ЦСКА пусна в продажба абонаментните карти за сезон 2025/26

ЦСКА инвестира 20 милиона лева в нов мащабен проект

До дни ЦСКА ще стартира с поредния си голям инфраструктурен проект

ОФИЦИАЛНО: Ивелин Попов остава в Ботев Пловдив

Ивелин Попов остава в Ботев Пловдив, обявиха официално от „жълто-черния“ клуб

Ради Цонев остана свободен агент

Полузащитникът Радослав Цонев се раздели с казахстанския Тобол по взаимно съгласие

ОФИЦИАЛНО: Локо София обяви трансфера на Меси

Меси Биатоумусока е шестото ново попълнение на "Локомотив" (София)

Черно море излиза за четвъртата си контрола днес

Черно море ще играе днес четвъртата си проверка от предсезонната подготовка

Локо София взима Меси

Става въпрос за бившия централен защитник на Ботев Враца – Меси Биатумусока.

Стамен Белчев махна четирима от Септември

Каре чужденци се раздели с "виненочервените"

Падт: Ще мислим за Динамо Минск след последната контрола

Вратарят на Лудогорец Серджио Падт даде своето мнение след края на приятелската срещу с Копенхаген, завършила при резултат 0:0