БФС покани Инфантино и Чеферин за юбилея

БФС покани Инфантино и Чеферин за юбилея

Дваматата са в широкия списък ВИП гости

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов разкри, че президентите на FIFA и UEFA са били поканени на тържеството по случай 100-годишнината от създаването на централата.

Джани Инфантино и Александър Чеферин се очаква да оглавят списъка с ВИП-гостите за празника, който е насрочен за 2-и декември в столичен хотел. Президентите на 52-те държави-членки на УЕФА също ще бъдат поканени.

"Ние вече сме в подготовка за отбелязването на 100-годишната на БФС. Смятам, че това е задължително, защото БФС на 100 години е много сериозна годишнина. Празненството ще се състои на 2 декември в хотел "Милениум". Поканени са президентите на УЕФА и на ФИФА, както и лидерите на 52-те футболни федерации от Европа“, заяви Георги Иванов на пресконференцията след Изпълкома на БФС.

 

Цветомир Найденов си пожела Левски за Купата, иска да види дали са напреднали

Той обяви това в социалните мрежи

Цветомир Найденов поздрави ЦСКА 1948 и пожела успех на Янтра

Благодетелят на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, поздрави футболистите и треньорския щаб на тима за отношението им в 1/16-финалния сблъсък срещу Янтра Габрово

Моци: Не можем да намери треньор от днес за утре

Техническият директор на Лудогорец – Козмин Моци, заяви, че не може да каже кога разградчани ще имат нов треньор

Ще има по-малка буферна зона за Вечното дерби

Само близо 6500 места ще бъдат затворени като буферни зони за дербито между Левски и ЦСКА, което ще се проведе на 8 ноември на стадион "Васил Левски"

Боби Цонев: Да не избързваме с цели да ставаме шампиони

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Борислав Цонев сподели мнението си след класическия успех над Янтра (Габрово) за Sesame Купа на България

Луканов: Сблъскахме се с друг свят

Старши треньорът на Янтра Емануел Луканов говори след загубата с 0:4 от ЦСКА 1948 за Купата на България

Иван Стоянов: Ние играем сериозно срещу всеки

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов остана доволен от победата на своя тим над Янтра

Билетите за Левски - ЦСКА в продажба от петък!

Билетите за голямото дерби на българския футбол между Левски и ЦСКА ще бъдат пуснати в продажба в петък (31 ноември), в 14:00 часа

След 1/8-финалите: 15 елитни и един аматьорски отбор продължават в Купата

15 отбора от Efbet лига влязоха в осминафиналите на Sesame Купа на България