Бивш шеф на Берое се облажил с 6-годишна аванта

Бивш шеф на Берое се облажил с 6-годишна аванта

Милионерът Николай Банев ползвал плажа на "Русалка" без пари

Двойна аванта е изкарал от плажовете на "Русалка" милионерът Николай Банев. Освен че събираше незаконно такса за паркинг с бариера, която спира достъпа до морето, бившият президент на Берое не е плащал и концесия. Става въпрос за сериозни загуби за хазната.

Банев не е наел нито един от двата плажа край "Русалка". Този в рамките на курорта му обаче е ползван от летовниците. Липсата на достъп до него е отказала други кандидати. Никой не е пожелал и съседния плаж, защото заради бариерата дотам може да се стигне само пеша.

От 2003 до 2009 година не е платен нито лев за два толкова атрактивни плажа, потвърди пред "Стандарт" зам.-министърът на регионалното развитие Екатерина Захариева. "Държавата ми искаше концесия за 4,5 дка плаж, а той реално е 1,8 дка. При това 36 000 лева на година. Затова отказах. От тази година обаче имам подписан договор за 5 г. напред", коментира Банев.
 

Обявиха най-скъпия футболист в Efbet Лига

Вижте кой е той

Официално: Левски подписа с юноша

Радостин Стоилов парафира професионален договор

Фондация ЦСКА събра близо 60 000 лева за Любо Пенев

Фондация ЦСКА продължава активната си кампания в подкрепа на легендата на „червените“ Любослав Пенев, който в момента провежда лечение в Германия

Младите звезди на Черно море се местят в Дания

Берк Бейхан и Николай Златев ще посрещнат празниците в Скандинавия

Шамил Мамедов получи разрешение да се състезава за България

За допускането на родения в Дагестан борец гласуваха петима членове на управата

Ресторантът на Пеп Гуардиола в Манчестър затвори окончателно

Ресторант "Таст" бе специализиран в гастрономическата каталунска кухня

Гьоко иска петима нови в Спартак Варна

„В постоянен контакт съм с шефа на клуба Алекс Илиев и знаем какво търсим на пазара", каза специалистът

Левски вдига акциите на Марин Петков

"Сините" планират да продадат крилото

Майкъла: Папазки е много висок клас предприемач

"За ЦСКА е много голяма чест, че този човек дойде при нас", каза Георги Илиев