БОМБА НА ДЕНЯ: Мъри напуска Левски?

БОМБА НА ДЕНЯ: Мъри напуска Левски?

Вижте подробности

Станимир Стоилов може да напусне Левски за втори път в кариерата си. Сега обаче това ще стане по негово желание, пише "Мач Телеграф". Треньорът бил категоричен, че няма да остане на "Герена", ако изпълнителният директор Иво Ивков изхвърчи от управата на клуба.

Самият Ивков преди няколко дни обяви, че усеща, че дните му в Левски са преброени, тъй като има сериозни различия с Наско Сираков.

Твърди се, че Стоилов е бил готов на решителна крачка преди поредната размяна на удари между Ивков и Сираков. И още преди мача с Ботев Враца е заявил, че повече не издържа и нищо не го спира да си тръгне.

Феновете обаче са успели да го разубедат, че не бива да предприема подобен ход, който в момента може да се окаже пагубен за отбора. Не се знае дали Мъри нама да промени мнението си след мача в Кърджали и да реши, че Сираков ще има достатъчно време по време на паузата на шампионата, за да мисли върху вариантите за нов треньор.

На "Герена" не били очаровани от възможността Левски да бъде оставен да се оправя без Станимир Стоилов. В настоящия момент трудно някой друг треньор ще успее да влезе в обувките му. Особено, когато зад Стоилов стоят почти всички фенове. Мъри успя да ги обедини след завръщането си и сложи край на раздорите.

За възможността Станимир Стоилов да се раздели със "сините" загатна и една от фракциите на Левски - QVDP.

"Двамата човека, свършили огромно като количество и качество работа, вместо да получат признаие и благодарност за труда си, са на път да напуснат клуба. Преди да се обединим, трябва да се разделим, за да видим кой кой е. Кой кой вече се вижда и с просто око. По делата се познават хората, не по думите!", пишат привържениците.

БФС глоби Левски с възстановяване на щетите на стадиона на Славия

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия след последните кръгове в efbet Лига и Втора лига

Официално: Локомотив София с нов спортен директор

Локомотив София има нов спортен директор в лицето на Даниел Васев, обявиха от клуба

ОС на БФТ прие единодушно декларация за бъдещото развитие и надграждане на БНТЦ

На събранието беше проведена дискусия за промени в устава на БФТенис

Официално: ЦСКА 1948 подписа с германски халф

"Червените" се подсилиха с Флориан Кребс

Петър Мицин подобри националния рекорд на 800 метра свободен стил в малък басейн

Българинът финишира за време 7:46.98 минути

Черно море пуска в продажба календарите за 2026 година

Цената им е 5 лева

Левски пусна билети за гостуването на Спартак Варна

Срещата е в неделя

Наша футболистка блесна на турнир в Барселона

Дара Димитрова с покана от испански клуб

Спартак Варна понесе тежък удар

Деян Лозев е аут до Нова година