Ботев (Пд) с пожелания за сплотеност към голямото "жълто-черно" семейство

Ботев (Пд) с пожелания за сплотеност към голямото "жълто-черно" семейство

Навръх големия църковен празник, на 25 декември 1847 г., е роден патронът на клуба - великият българин Христо Ботев

ПФК Ботев (Пловдив) честити на всички християни светлия празник - Рождество Христово!

С молитва за здраве, щастие и късмет във всеки дом, пожелаваме весело посрещане на новата година, топли и уютни празнични дни и много радостни мигове за всяко българско семейство през 2017-та!

Клубът отправя специален коледен поздрав и към голямото "жълто-черно" семейство с пожелания за сплотеност и много положителни емоции с любимия Ботев през следващата година!

Навръх големия църковен празник, на 25 декември 1847 г., е роден патронът на клуба - великият българин Христо Ботев.

След приемането на Григорианския календар през 1916 г. за рождена дата на поета-революционер е приет 6 януари 1848 г.

Александър Александров: Дузпата реши мача

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Александър Александров сподели първите си впечатления след поражението с 0:3 от Лудогорец в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Хьогмо: Трябва да тренираме добре в този период

Старши треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо обясни някои тактически елементи от мача срещу ЦСКА 1948

Чочев: Напълно контролирахме мача през второто полувреме (ВИДЕО)

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев говори след категоричния успех на тима с 3:0 над ЦСКА 1948 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

БИТКА ДОКРАЙ: Лудогорец наближи Левски на 7 точки (ВИДЕО)

"Орлите" се справиха с ЦСКА 1948 - 3:0

Веласкес: При всяко положение ми се струва нереалистично

“Много е трудно да наложим нашия футбол на такъв терен”

Петров: Вълшебна точица за нас

Треньорът на Добруджа бе изключително горд с футболистите си