Ботев (Пд) се раздели с Шведа

Ботев (Пд) се раздели с Шведа

Договорът на Ивайло Димитров бе разтрогнат по взаимно съгласие

Ивайло Димитров – Шведа вече не е футболист на Ботев Пловдив. Договорът на защитника с клуба бе разтрогнат по взаимно съгласие и той ще продължи кариерата си в друг отбор.

“За мен беше чест и огромно удоволствие да играя за Ботев. Благодарен съм, че имах възможността да нося жълто-черния екип и да усетя тръпката да играя пред такава публика. Винаги, когато съм бил на терена, съм усещал подкрепата на хората, за което искам да им благодаря от сърце.”, заяви 25-годишният пловдивчанин при раздялата си с клуба.

Ивайло Димитров бе привлечен в Ботев през лятото на 2011 година. Той бе един от водещите играчи в тима в “Б” група и дори бе избран за футболист №2 на миналия сезон от феновете. През настоящия шампионат обаче Шведа не записа игрови минути в първенството. 
ЦСКА 1948 привлече боливийски национал!

Благодетелят на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов анонсира чрез своя профил във Facebook привличането на боливийския национал Хосе Карлос Мартинес

Левски отново срещу АПОЕЛ Беер Шева в Европа!

"Сините" домакини на 10-ти юли, гостуват седмица по-късно в Унгария

Официално: Беласица подписа с четирима нови

Селекцията при "комитите" е в ход

Официално: Левски поднови договора на младок и го прати под наем

Преслав Бачев ще играе под наем в Дунав

Лудогорец срещу познат съперник на старта в Шампионска лига

"Орлите" се изправят срещу Динамо Минск

Български защитник напуска израелския си клуб

Пламен Гълъбов вече е свободен агент

Ботев Пд продава Балоянис

Ботев Пловдив ще се опита да продаде гръцкия си ляв защитник Константинос Балоянис, а сумата, която се търси за правата му е около 300 хиляди евро, пише изданието sport24.gr.

Локо Пд с първи нов, взе защитник от Берое

Енцо Еспиноса подписа за две години със "смърфовете"

Официално: Фратрия взе трио от Спартак Варна

Още нови във варненския клуб