Черно море с 0:0 срещу Зимбру (Молдова)

Черно море с 0:0 срещу Зимбру (Молдова)

Отборът на Черно море не успя да стигне до победа и във втората си контрола на молдовска земя, след като днес стигна само до скучно нулево равенство с тима на Зимбру.

Отборът на Черно море не успя да стигне до победа и във втората си контрола на молдовска земя, след като днес стигна само до скучно нулево равенство с тима на Зимбру. Срещата се игра на градския стадион в Кишинев пред погледа на около 2000 привърженици на местния тим. В предишната си контрола в Молдова пък, „моряците” завъртяха 2:2 с шампиона Дачия.

Като цяло отборът на Черно море бе по-активният през целия мач, като в самото начало молдовците изтърваха две положения, а впоследствие удар на Дончо Атанасов премина много близо до вратата на Зимбру.

В 35-ата минута Божилов можеше да вкара страхотен гол със задна ножица, ала стражът на домакините показа завиден рефлекс и спаси.

През второто полувреме наставникът на българите – Стефан Генов, извърши няколко смени, които обаче не се отразиха кой знае колко на играта на възпитаниците му. В 54-ата минута Георги Илиев стреля мощно от средна дистанция, но не можа затрудни сериозно вратарят на Зимбру.

Така дойде 59-ата минута, когато Георги Божилов все пак успя да материализира превъзходството на варненци, ала попадението бе отменено заради засада.

До края на мача зрителите на градския стадион в Кишинев не видяха нито един гол и така Черно море и Зимбру завършиха наравно 0:0 в контрола. 
Италианци свирят първия мач между Панатинайкос и ЦСКА 1948

Съдийска бригада от Италия ще ръководи първия мач между Панатинайкос и ЦСКА 1948 от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите, съобщи УЕФА.

Скаути от Франция и Англия гледали Вуцов срещу Университатя

Скаути, представляващи клубове от Франция и Англия, са наблюдавали вратаря на Левски Светослав Вуцов в мачовете от квалификациите на Шампионската лига срещу Университатя Крайова.

Стана ясно кога играят ЦСКА и Макаби Тел Авив

УЕФА официално обяви програмата за сблъсъците между Макаби Тел Авив и ЦСКА в третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Веласкес: Емоциите са приключили, сега мислим само за Септември

Треньорът на Левски Хулио Веласкес даде редовната си пресконференция преди домакинския мач със Септември утре за първенство.

Гьоко Хаджиевски и внукът му напуснаха Варна

Преди малко бившият вече треньор на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски и неговият внук Георг Стояновски, който игра за „соколите“, отпътуваха за Скопие.

Ботев Пловдив поздрави евроучастниците ни

Вижте съобщението на клуба