ЦСКА с офанзива за двама в последния момент

ЦСКА с офанзива за двама в последния момент

"Червените" водят преговори за офанзивни футболисти

Спортно-техническото ръководство на ЦСКА прави всичко възможно да уреди поне още едно ново попълнение преди затварянето на трансферния прозорец днес. „Червените“ преговарят със сина на уругвайската легенда Алваро Рекоба, Херемия, както и с крилото на азербайжданския Зира Салифу Сума, твърди "Мач Телеграф".

И двамата футболисти няма да излязат евтино на ЦСКА. Херемия Рекоба е на 21 години и може да играе като крило и офанзивен халф. Той е част от Насионал Монтевидео и специалистите му предричат бляскаво бъдеще.

Сума пък е най-добрият футболист на един от силните тимове в Азербайджан – Зира. Той също е на 21 години и е голмайстор на своя тим през настоящия сезон, макар и да е крило.

Не е изключено от ЦСКА да ни изненадат и да при влекат някой съвсем различен нов играч, като от клуба обявиха, че работят усилено преди затварянето на трансферния пазар у нас.
ЦСКА 1948 привлича плеймейкър от Аржентина

ЦСКА 1948 ще привлече аржентинския офанзивен полузащитник Браян Собреро от елитния боливийски Олуейс Реди

Разкритие: ЦСКА губи един от най-добрите си футболисти

Редица клубове са готови да активират клаузата за откупуване на Лумбард Делова

Илиян Филипов: Още един пропилян ден за Ботев Пловдив

"Всяка минута е безценна, ако искаме да спасим нашия Ботев", заяви той

Вратар се раздели с Локомотив (София)

„Дойде време да се разделя отново с моя любим отбор“, коментира юношата на клуба

Левски чака 5 милиона евро от трансфери

"Сините" подготвят грандиозни сделки

Левски води подготовка с 22-ма футболисти

 Левски вече е в Правец, където ще се проведе летният подготвителен лагер на тима

Димитър Илиев: Дано в Локо Пд се вземат правилните решения

"Отборът трябва да е много по-различен", каза нападателят

Напуснал Черно море пред завръщане в Ботев Пд

Християн Славков отказа да поднови договора си с "моряците"

Левски замина за лагер в Правец

Преди това "сините" проведоха занимание във фитнеса