Децата на Нефтохимик разгромиха ЦСКА и спечелиха престижен турнир в столицата

Децата на Нефтохимик разгромиха ЦСКА и спечелиха престижен турнир в столицата

В последния си мач, малките футболисти на Нефтохимик, родени през 2001 година с треньор Антон Николов, спечелиха повече от убедително последния си мач срещу ЦСКА с 6:1 и абсолютно заслужено заеха първото място на турнира в Драгалевци.

В последния си мач, малките футболисти на Нефтохимик, родени през 2001 година с треньор Антон Николов, спечелиха повече от убедително последния си мач срещу ЦСКА с 6:1 и абсолютно заслужено заеха първото място на турнира в Драгалевци.
 
В надпреварата малките „шейхове” не допуснаха загуба, като записаха две победи срещу ЦСКА /6:1/ и ДИТ /3:1/ и две равенства – със Славия /2:2/ и Годеч /1:1/, което бе достатъчно, за да се качат на най-високото стъпало на почетната стълбица с актив от 8 т и голова разлика 12:5.
 
Победителите бяха наградени от футболната легенда Павел Панов и бившия футболист на Нефтохимик Пламен Михов, който е шеф на направление Детско юношески футбол в БФС. Футболистите на Нефтохимик получиха специална купа за първото място, както и медали за успеха си. Сред голмайсторите на турнира бе Христо Киров, който бе най-резултатен за бургаския тим с 4 отбелязани гола. Второто място остана за отбора на Славия, а трети се класира тима на Годеч.
 
Днес малките шампиони се прибират в Бургас и ще почиват до 1-ви февруари, когато започват подготовка за пролетния полусезон в първенството. 

   

БФС обяви всички наказния след последния кръг, Славия и Локо Сф с най-солени глоби

Славия и Локомотив София отнесоха най-високи глоби след последните мачове в елита.

Ботев Пловдив обяви, че кампанията с продажбата на акциите е неуспешна

Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с информация относно неуспешната кампания с продажбата на 30% от акциите на клуба

НА ЖИВО: Черно море - Лудогорец 1:0

"Моряците" търсят първи успех на "Тича" през 2025 г.

БФС прави революция - правило за българи и 12 отбора в елита

Повече пари за клубовете от Втора лига

Полицията привика Георги Градев

Неюристът трябва да се яви в четвъртък в ГДНП

Левски даде старт на интересна рубрика

Ръководството на Левски разкри, че стартира нова рубрика, с която ще припомня на "сините" фенове паметни мачове на тима у нас и в Европа.

Финалът започва с децата – дайте шанс вашето да бъде част от историята

Мотото на кампанията е „Финалът започва с децата“, защото вярваме, че големият футбол започва с вдъхновение и мечта – а най-чистото място за това е в сърцето на едно дете.

Апелативната комисия не уважи жалбата на треньора на Хебър Велислав Вуцов

Апелативната комисия не уважи жалбата на треньора на Хебър Велислав Вуцов, обявиха от БФС.

Треньорът на Спартак Вн взе важно решение

Киров ще гласува доверие на опитния Александър Цветков