Димитър Бербатов: Ще ни бъде много трудно срещу Уест Бромич, но ще спечелим

Димитър Бербатов: Ще ни бъде много трудно срещу Уест Бромич, но ще спечелим

Българинът е на мнение, че срещу Болтън отборът е научил ценен урок и вече знае как да взима такива тежки мачове

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов се притеснява от гостуването на Манчестър Юнайтед на Уест Бромич тази вечер. Пред клубната телевизия на Юнайтед българинът каза, че неговият отбор трябва да покаже своя дух за победа, както е сторил това в мача в Болтън на „Рийбок стейдиъм”.

„Спечелването на титлата е най-важното нещо за нас през годината. В първенството няма слаби отбори. Всеки мач е тежък, а когато играеш за Манчестър Юнайтед, във всеки мач трябва да даваш сто процента от себе си, та дори и повече”, заявява Берба.

„Очакваме мачът срещу Уест Бромич да бъде много труден, но класата, която имаме и начинът, по който се подготвяме ме кара да съм сигурен, че ако сме концентрирани и фокусирани през всичките 90 минути, ще вземе три точки в двубоя”, казва още българският национал.

Сър Алекс Фъргюсън отбеляза миналата седмица, че иска да види подобрение на играта на Юнайтед като гост. „Червените дяволи” са взели 28 от 30 възможни точки като домакини, но са изпуснали 14 точки в мачовете си като гост.

Бербатов е на мнение, че срещу Болтън отборът е научил ценен урок. „Извън вкъщи ние имаме много шансове да реализираме голове и играем добре, но трябва да се концентрираме и да се борим до последната минута, както направихме срещу Болтън”, смята българинът.

Националният отбор на Бразилия все още е опция за Карло Анчелоти, твърди Марка

Според изданието Анчелоти не е отказал предложението, а го е отклонил

Христо Бонев и ветерани на Локомотив Пловдив с обръщение към отбора

Вижте го

Промениха часовете на два мача от efbet Лига

Изтеглени са с половин час

Нефтохимик 2010 с още един сериозен трансфер

Бургазлии взеха играч на Локомотив Авиа

Капитанът на "моряците" със страхотен жест

Той участва в мероприятие, наречено "Походът на книгите"

Берое регистрира солидна финансова загуба

За 2024 година

Човек от щаба на Керкез напусна Ботев Пловдив

Кондиционния треньор напусна "канарчетата"

Локомотив София иска да събере Генчев и Алекс Колев

Двамата работиха заедно в Крумовград и Левски

Даниел Димов: Бях на 20 дни от инвалидност

Имам достоен заместник в лицето на Берк Бейхан, казва капитанът на Черно море