Добра новина за ЦСКА от Гърция

Добра новина за ЦСКА от Гърция

Вижте подробности

Новият нападател на ЦСКА Аарон Исека ще може да дебютира в понеделник в гостуването на Локомотив София. Белгиецът получи червен картон в последния си официален мач за вече бившия си клуб ОФИ Крит и участието му в двубоя с "железничарите" беше под въпрос. 

Съществуваше вариант наказанието на Исека да бъде пренесено, независимо че той вече е част от друго първенство. ФИФА дава относителна свобода на отделните федерации как да процедират при подобни казуси, но в случая това няма значение, защото санкцията на Аарон Исека от три мача беше намалена.

От ОФИ обжалваха наказанието на нападателя, като санкцията му беше намалена на една среща от Апелативната комисия на Гръцката федерация. Решението беше обявено вчера. Така Исека вече е изтърпял санкцията си в срещата с Волос и сега няма пречка да играе срещу Локомотив София. 

ЦСКА привлече брата на Миши Батшуай за много сериозна сума, като според медиите в Гърция става дума за 1.2 млн. евро. 

Вижте кога Лудогорец започва змината си подготовка

Лудогорец започва зимната си подготовка на 5 януари.

Бивш национален селекционер поема Добруджа

Бившият национален селекционер Ясен Петров е на път да застане начело на Добруджа.

"Червените" чакат бразилец в понеделник

Бразилецът Лео Перейра се очаква да бъде на първата тренировка на ЦСКА за новата година.

Спартак Вн се насочи към вратар с френски паспорт

Вратар с африкански произход и френски паспорт е предложен на Спартак Варна и в близките дни е възможно да се стигне до сделка.

Майкон: Имаме реални шансове да вземем титлата

Бразилският краен защитник на Левски Майкон сподели вижданията си за конкуренцията в българското първенство и амбициите на „сините“ в битката за шампионската титла.

Левски няма да рискува с португалски защитник

Десният краен бранител Алдаир Невеш няма да започне зимната подготовка на пълни обороти заедно със съотборниците си от Левски.