Достанич: Много важни 3 точки

Достанич: Много важни 3 точки

Школата означава най-много за мен, обяви сърбинът

Старши треньорът на Локомотив София Ратко Достанич подчерта важността от успеха над прекия съперник за оцеляването Крумовград. "Железничарите" триумфираха с ударно 3:0 у дома. 

"Това са много важни три точки. Честито на момчетата, дадоха всичко от себе си. Имахме късмет през първото полувреме, тъй като вкарахме и е много по-лесно след това. Крумовград е добър отбор и трудно можеш да имаш много положения. Честито на момчетата, заслужихме три точки, които са много важни", заяви той.

"Дали ще играем с двама, или не, няма значение. Важното е всеки да се раздава и да дава повече от 100 процента от себе си. Винаги е лошо, когато загубим състезатели. Има футболисти, които искат да покажат качествата си. Конкуренцията е нещо хубаво", добави специалистът.

"Школата означава най-много за мен. Ако един клуб няма школа, няма нищо. Без български футболисти, българският футбол не може да върви напред. Следя ги, гледам ги и важното е да не се страхуват, ще имат шанс", допълни той.

Илиан Илиев: Ако има нещо, което да подобряваме – това е самочувствието

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира победата над Лудогорец с 2:0

Черно море наказа Лудогорец с два бързи гола и излезе трети (ВИДЕО)

"Моряците" изпревариха Арда в класирането

НА ЖИВО: ЦСКА - Спартак Варна (СЪСТАВИ)

Следете тук срещата в Пазарджик от 20:15ч.

БФС обяви всички наказния след последния кръг, Славия и Локо Сф с най-солени глоби

Славия и Локомотив София отнесоха най-високи глоби след последните мачове в елита.

Ботев Пловдив обяви, че кампанията с продажбата на акциите е неуспешна

Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с информация относно неуспешната кампания с продажбата на 30% от акциите на клуба

БФС прави революция - правило за българи и 12 отбора в елита

Повече пари за клубовете от Втора лига

Полицията привика Георги Градев

Неюристът трябва да се яви в четвъртък в ГДНП

Левски даде старт на интересна рубрика

Ръководството на Левски разкри, че стартира нова рубрика, с която ще припомня на "сините" фенове паметни мачове на тима у нас и в Европа.

Финалът започва с децата – дайте шанс вашето да бъде част от историята

Мотото на кампанията е „Финалът започва с децата“, защото вярваме, че големият футбол започва с вдъхновение и мечта – а най-чистото място за това е в сърцето на едно дете.