Джамбазки: Аз съм поел ангажимент до Нова Година, след това ръководството ще реши

Джамбазки: Аз съм поел ангажимент до Нова Година, след това ръководството ще реши

Бъдещето на наставника на Монтана е неясно. Даниел Генов остава, Полюткин напуска

Наставникът на Монтана Атанас Джамбазки заяви след поражението с 0:2 от Локомотив в Пловдив, че бъдещето му начело на отбора не е сигурно след Нова Година.

 

"Първо искам да кажа, че се държахме доста достойно, имайки предвид метереологичните условията. Според мен в такова време изобщо не трябва да се играе. Постарахме се да направим добър мач в офанзивен план. За пореден път допуснахме много лек гол от статично положение. Отново човек с персонална задача си изпусна човека. Имам чувството, че само на нас ни се случват такива голове", сподели старши треньорът на монтанчани.

 

"Не успяхме да реализираме своите положения и оттам дойде загубата. Локомотив има високи състезатели и разчитат на статични положения. Ние наблягаме и тренираме тези неща, но се случи нелепа грешка. Държахме се добре. Локомотив е в подем. Малко се избързва в дадени ситуации. Когато трябва да нанесем удар, подаваме и обратното. Още трябва да си повярват играчите, за да вземем още някоя друга точка до 17-ти, когато ни е последният мач", каза още специалистът.

 

"Трябва да се подсилим на някои места, защото нещо куца. Ще се консултирам с ръководството. Трябва да се вземе добър играч. Абсолютни глупости излезоха в пресата. Даниел Генов е футболист на Монтана и на него се разчита. При Полюткин обаче е по-различна ситуацията и той ще напусне отбора. Ще се търси българин на неговата позиция. Аз като поех отбора се разбрах да го поема временно до Нова Година. След това ръководството преценява", завърши Джамбазки.

Черно море приключи лагера в Трявна с победа

„Моряците“ надвиха Спартак Плевен с 1:0

Добри новини за Левски и Сангаре

Нападателят вече тренира с футболни обувки, но ще е трудно да се вдигне за Борац

Защитник пое от Берое към Черно море

Защитникът Тижан Сона напусна Берое. Това съобщиха от старозагорския клуб без да уточняват дали футболистът е продаден, отдаден по наем или е разтрогнал своя договор.

Спартак Варна обяви, че са продадени 50 абонаментни карти

Спартак Варна обяви, че клубът е продал 50 абонаментни карти за новия сезон

От Левски към феновете: Подкрепяйте с цялото си сърце, но разумно

От Левски излязоха с информация преди гостуването на тима от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Валверде пое вината за отпадането на Уругвай

Халфът на Реал Мадрид и лидер на националния отбор на Уругвай Федерико Валверде се извини на футболните фенове в страната си за това, че тимът отпадна още в груповата фаза