Джеки: На ЦСКА не му трябва Купа, а оздравяване

Джеки: На ЦСКА не му трябва Купа, а оздравяване

Без нашия отбор липсва тръпката в „А" група, смята Георги Димитров

Легендарният защитник на ЦСКА от недалечното минало Георги Димитров не е впечатлен от похода на отбора за Купата на България.

 

„Не виждам защо е този ентусиазъм. ЦСКА не купа, а две да спечели, няма какво да ги прави във „В" група без лиценз и право да играе по-напред. На отбора не му трябва никаква купа, а оздравяване и кардинални промени. Няма смисъл да си правим илюзии , смята големият Джеки. „Хората искат да гледат голям футбол. Сега видях колко хора имаше по трибуните в Плевен за мача с ЦСКА. Явно е, че без нашия отбор я няма тръпката в „А" група. Не е същото, много хора като мен въобще не се вълнуват", смята Димитров. 

 

„Моментният успех не е съществен, хубаво е да знаем къде отиваме. Защото си съсипахме футбола. Вижте какво става при Ботев и Берое, които бяха стабилни. Лудогорец също е нов отбор. Лошото е, че изпуснахме малките деца. Вече не можем да ги видим с фланелки на Левски, ЦСКА и другите. Те предпочитат Меси, Роналдо. Бил съм много и в чужбина, но навсякъде си обичат местните отбори и герои. Тук не е така", съжалява Георги Димитров.

"Чашата" на "Армията" вече е затворена (ВИДЕО)

Същевременно продължава монтажът на основите на козирката в сектор "В"

Лудогорец с офанзива за испански нападател

"Орлите" са пратили оферта за футболист на Висла Краков

Цунами: Вярвам, че възстановяването ми ще бъде бързо

Капитанът на Левски получи контузия срещу Апоел Беер Шева

ЦСКА 1948 със сериозна конкуренция за малиец

Дженоа, Рейнджърс и Бърнли искат желан от "червените"

Ялов нападател на ЦСКА вярва, че може да стане национал на Белгия

Аарон Исека даде любопитно интервю

Отлични новини за Левски

Митков и Охене тренират с отбора

ЦСКА 1948 представи двама боливийски национали

ЦСКА 1948 представи боливийските национали Хосе Мартинес и Диего Медина, които вече водят подготовка с "червените".

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.