Фенове не пускат директор на ЦСКА 1948 да влезе на "Армията" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Фенове не пускат директор на ЦСКА 1948 да влезе на "Армията" (ВИДЕО+СНИМКИ)

Обиди и заплахи към Никола Газдов, множеството препречи пътя му към към входа, Гриша Ганчев и Милко Георгиев само гледат

Феновете на ЦСКА не допускат директора на ЦСКА 1948 Никола Газдов да влезе в административната сграда на „Българска армия”, където ще се проведе търгът за емблемите и активите на фалиралото дружество ПФК ЦСКА АД.

Газдов е син на финансовата директорка на Лудогорец и още при повяването си пред „Армията” няколко души му налетяха на бой, но бяха укротени от полицаи.



Феновете препречиха пътя на Газдов и не му дават да влезе, Полицията засега не предприема нищо, за да му отвори път, а просто стои около него и го охранява, предаде репортер на Novsport.com от мястото на събитието.

Ескортът е около десетина полицаи, докато феновете са доста повече.

Напрежението ескалира, когато полицаи опитаха да отворят път на Газдов към входа, но привържениците са твърди и не отстъпват. Плюнки, псувни и вода влизат в битката пред входа, а Гриша Ганчев, синът му Данаил и техни придружители наблюдават случващото се от един от прозорците в административната част на сградата.



Милко Георгиев също гледа какво става от един прозорец от горните етажи на стадиона.

Идеята на феновете е, че ако Газдов не успее до 14 часа да внесе документите, той няма как да участва в търга. Затова те опитват с всички сили да изтласкат директора на ЦСКА 1948 по-далеч от вратата.

Газдов се опита да говори с феновете и каза „Аз съм армеец, но не мога да приема, че тук е Литекс”.

Негов съученик от феновете го запита „Защо го правиш, учили сме заедно в едно училище? Заедно сме ходили и по мачове. Сега ако се опиташ да влезеш полицията може да пребие малките деца. Недей прави глупости”.

Кадетките втори на сабя от престижен турнир

Първият отбор на България на сабя кадетки завърши на престижното второ място в международния турнир за Купа Свечников, валиден за Европейската купа.

Мартин Георгиев: Треньорът ни каза, че показваме израстване

Защитникът на България Мартин Георгиев сподели мнението си след поражението от Турция с 0:2 в Бурса

Филип Кръстев: От години излизаме смачкани

Халфът на България Филип Кръстев, отправи много силно послание към всички българи след загубата с 0:2 в гостуването на Турция

Георги Русев: Колективът е добър, головете ни липсват (ВИДЕО)

Крилото на България смята, че в отбора има притеснение от грешки, заради лошите резултати

Християн Петров: Когато хората не са зад теб, е трудно

Бранителят на България – Християн Петров, сподели мнението си след загубата с 0:2 от Турция в квалификация за Мондиал 2026

Александър Димитров: Набираме смелост, критиките към мен, не към отбора (ВИДЕО)

Националния ни селекционер остана доволен от себераздаването на футболистите

ЖАЛКО! Спорна дузпа и автогол провалиха България (ВИДЕО)

Георги Русев уцели греда при 0:2 от Турция

Чочев се изравни с Гунди

Халфът на Лудогорец Ивайло Чочев записа своя 50-и мач за националния отбор.

Десподов изравнява Стойчо Младенов, Чочев може да настигне Гунди

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов ще запише днес своя мач номер 59 с екипа на България, стана ясно след като селекционерът Александър Димитров обяви стартовия състав за гостуването на Турция от Световните квалификации.