Феновете на Дунав се присъединяват към искането на оставката на съдийската комисия

Феновете на Дунав се присъединяват към искането на оставката на съдийската комисия

Привържениците на "драконите", Етър, Спартак (Плевен) и Добруджа искат "изхвърляне на всички съдии с дълга история на скандално провалени мачове"

Феновете на Дунав, заедно с тези на Етър, Спартак (Плевен) и Добруджа, искат незабавната оставка на цялата съдийски комисия към БФС. Това обявихха привържениците на "драконите".

 

Ето позицията им:

 

Днес фенклуб „Дунав-Завинаги“ реши да се присъедини към искането за незабавна оставка на цялата съдийска комисия към БФС и изхвърляне на всички съдии с дълга история на скандално провалени мачове, както и срещу всички безобразия, породени от въвеждането на новия формат на „Първа“ и „Втора лига“ от тази година.

 

След продължили няколко месеца опити за диалог с органите на БФС и в светлината на последните несправедливи решения на съюза в ущърб на нашия любим отбор, както и след прекрачените обещания дадени по време на консултативните фокус групи между фенове от цялата страна и БФС преди началото на сезона за повече внимание към интересите на привържениците в България, особено що се касае до съставянето на програмата и местата за домакинства, ние смятаме, че всякакви възможности за разумен диалог са вече изчерпани.

 

Поради изложените по-горе мотиви се присъединяваме с искане на оставката на съдийската комисия като начало, както и за генерална промяна в българския футбол. Призоваваме всички български фенове да се присъединят към усилията за истинска реформа, която да спаси бъдещето на най-великата игра у нас. 

ОБРАТ: Трансферът на Станич в Олимпиакос пред провал?

Полузащитникът на Лудогорец Петър Станич изглеждаше, че е близо до трансфер в гръцкия гранд Олимпиакос, но сделката все още не е завършена и има опасност да пропадне

Официално: ЦСКА привлече бранител от Ботев (Враца)

ЦСКА представи трето ново попълнение

Роберто Мартинес похвали съдията срещу Хърватия

Националният селекционер на Португалия - Роберто Мартинес, похвали многобройните намеси на ВАР по време на мача с Хърватия, спечелен от "мореплавателите" с 2:1

Силен трансфер за ЦСКА до часове

Носителят на Купата на България ЦСКА е направил важна крачка в опита си да подсили състава преди началото на новия сезон.

Марез се отказа от националния отбор на Алжир

Капитанът на Алжир Рияд Марез заяви, че е изиграл последния си двубой за националния отбор

Арда взима втори от Левски

Арда ще привлече 19-годишният защитник Виктор Любенов от Левски.