От "синия" клуб съобщиха, че над 11 000 са продадените абонаментни карти за предстоящия сезон 2026/27, в който отборът на Хулио Веласкес ще направи всичко възможно, за да защити титлата си.
"Месецът на рекордите. Шампионската фланелка се превърна в истински фурор с над 14 500 поръчани бройки. Абонаментната кампания надхвърли 11 000 запазени места в нашия дом – крепостта „Георги Аспарухов“.
През следващата седмица се очаква всички карти да пристигнат при своите притежатели. А дотогава очаквайте още изненади през следващите дни", написаха от "Герена".





















