Главният скаут на Левски отчете успешна селекция

Главният скаут на Левски отчете успешна селекция

Главният скаут на Левски Красимир Петров определи зимната селекция на отбора като успешна. Той говори в подкаста на "сините" "Гласът на Левски".

"Взехме Карл Фабиен и Оливиер Камдем. Не само за мен, а и според ръководството и старши треньора това са едни от най-изявените играчи в българското първенство. Взехме може би един от най-добрите млади български вратари, който е наш юноша и много добре познава обстановката. Потомствен левскар, който е страхотен вратар. 

Взехме и Гошо Костадинов, който няма нужда от представяне - роден лидер, левскар, който може да бъде в помощ в съблекалнята и на терена. Взехме и капитана на отбора, който е на трето място в Словения. Мисля, че селекцията на първо четене е успешна. Трима от тези играчи са под 25 години", каза Петров.

И Лацио се нареди на опашката за играч на ЦСКА 1948

Лацио проявява сериозен интерес към полузащитника на ЦСКА 1948 Марто Бойчев

Шеф в Локо Пд коментира шансовете  Хуан Переа да премине в Левски

Изпълнителният директор на Локомотив Пловдив Тома Цилев даде яснота около бъдещето на Хуан Переа, който е спряган за трансфер в Левски. Пред Дарик радио той заяви, че сделка е възможна, но все още няма нищо окончателно.

 Кареасо още по-близо до Левски

Преговорите между неговите агенти и „сините“ са почти приключили

Христо Янев: Петото място никога не е добро за ЦСКА

Треньорът на “червените” още разкри, че наблюдават и работата на противниците си

Юноши на Лудогорец вкараха 5 на румънски гранд

Треньорът Емилиян Петров доволен от "орлите"

Байерн се сгромоляса у дома - Аугсбург им нанесе първа загуба! (ВИДЕО)

"Баварците" допуснаха пълен обрат на "Алианц Арена"