Гонзо с тактиката на Чичо Пенчо

Гонзо с тактиката на Чичо Пенчо

Мениджърът ларж, пусна играчите в 32 часа почивка

Вместо да подлага играчите на тревоги, напрежение и безкрайни разбори, мениджърът на Левски Георги Иванов-Гонзо възприе тактиката на Димитър Пенев от САЩ '94. Гонзо се оказа ларж и пусна отбора в 32-часова почивка преди мача със Спартак Търнава. Сините тренираха вчера сутринта, след това ги освободиха със заръка да се явят чак тази вечер в 20 часа на Герена.

 

С подобна тактика Чичо Пенчо мачкаше на Световното първенство в САЩ '94. Преди мача с Германия на четвърфиналите Пената отпиваше уиски до басейна, а нашите пушеха пури и играеха водна топка. Немците се скъсаха от тренировки за мача, а Пеневата чета ги победи с 2:1. Изглежда, такава ще е и тактиката на Гонзо за мача от третия предварителен кръг на Лига Европа. Сините играчи ще имат достатъчно време да разпускат по кафета и молове, а след това в четвъртък да излязат и да покажат кой е по-класният отбор.

 

Днес ще е последното интензивно занимание за футболистите на Левски преди първия мач със словаците. На тренировката ще бъде бистрена тактическата постройка на тима, като ще се наблегне на атака в сгъстена защита, каквато несъмнено ще бъде тази на Търнава. Срещата със Спартак е в четвъртък от 20:45 часа на Герена.

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават