Гонзо: За нас вече победите са без значение, нямаме шансове да се класираме в Европа

Гонзо: За нас вече победите са без значение, нямаме шансове да се класираме в Европа

"Новите попълнения, без да ги обиждам, не оправдаха очакванията""

Аз смятам, че днес отборът изигра добър мач, спрямо другите мачове в плейофите. Наша стара слабост да не можем да реализираме в последните 20 метра. Локомотив ни вкара два гола без ситуации, съжаляваме че загубихме. Смятам, че заслужено нямаме шансове да се класираме аз Европа. Това заяви старши треньорът на Черно море Георги Иванов след загубата с 1:2 от Локомотив (Пд).

"Едни и същи футболисти играха много мачове и се натрупа умора, годинките на някои хора вече им тежат и като няма как да направим ротации. Нивото ни не е това, което искаме. Трудни ни бяха и мачовете преди тази шестица. Очаквах, че няма да бъдем на нужното ниво. Новите попълнения, без да ги обиждам, не оправдаха очакванията", добави Гонзо.

"Вече сме отпуснати, защото нямаме шансове. След отпадането от Литекс попаднахме в дупка. Не можахме да втълпим на играчите, че мача с Литекс е много важен. След този мач нещата тръгнаха да вървят назад. Когато почнеш 2-3 загуби една след друга и футболистите трудно си връщат формата."

"Младите момчета трябва първо да си заслужат мястото. Мартин Костадинов и Николай Минков си го заслужиха. Налагането самоцелно на юноши или такива правила за играч до 21 години са ненужни. Един юноша, който е добър на 20 години, всеки ще го налага."

"Александър Цветков е контузен. Мишо Венков го изкарах от групата. Когато един футболист играе слабо, нормално е да е извън групата. За нас вече победите са без значение, нямаме шансове да се класираме. Ще играят вече юноши и хора, които досега не са играли, за да си покажат качествата", завърши треньорът на "моряците".

Локо (Пловдив) пусна билетите за последния мач за годината

"Смърфовете" приемат Монтана за Купата

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си

Мартин Георгиев: Не искам да играя в друг български клуб

"В дългосрочен план целта ми е да изляза на голяма сцена, където да печеля трофеи", каза защитникът

Бакуревич: Фратрия ще влезе в елита

"Засега няма никакви индикации, че ще има някакво сливане или под някаква друга форма обединение между Фратрия и Спартак", каза той