Гриша Ганчев: Съдийството ще отреже главата на Боби Михайлов

Гриша Ганчев: Съдийството ще отреже главата на Боби Михайлов

"Знаете Стоичков какъв ръб е. Кога ще го накараш да легне или да вземе уговорен мач?"

Благодетелят на Литекс Гриша Ганчев предупреди президента на БФС Борислав Михайлов да си вземе "една голяма забележка", за да не падне главата му. Бизнес­менът бе гост в предаване­то на ТВ 7 "Винаги в неделя", където коментира скандала между Боби и Стоичков.

'Бях на изложение в Китай и като се върнах, Стоичков вече беше свършил работа­та. Като изгледах записи от мачовете, даже си е много прав да недоволства. Само не знам как не е извършил по-големи зулуми. Не знам за­виждат ли му, но аз съм не­гов фен и откакто замина за Барселона, съм ходил на хиляди негови мачове. Стоичков е първичен човек, честен човек. Каквото му е на душа­та, това му е на устата", каза Ганчев.

"И Стоичков не е прав, за­щото не трябваше да тръг­ва да го бута през телевизи­ята, но и Боби не е прав, че не му отговаря на въпроси­те", сподели още босът на ловчанлии, като добави, че на него управата на футбол­ния съюз не му пречи. На въп­рос може ли Литекс да влезе в договорка с ЦСКА и да му помогне в битката за тит­лата той каза.

"Бием, падаме, ние си се мятаме на всеки. Въпреки това знаете Стоичков какъв ръб е. Кога ще го накараш да легне или да вземе уговорен мач? Човекът иска да се иг­рае, с който и да се падне", добави Гришата, като продължи темата със скандала между Боби и Ицо.

"Ако Стоичков реши да се кандидатира за президент на БФС и му видим концепци­ята, ще се обмислят тези работи и ще се направи ор­ганизация. Но Боби Михай­лов трябва да си вземе eдна голяма забележка, защото главата му ще падне от българското съдийство. Никой не може да ме убеди, че съдиите толкова могат. Абе да свирят това, което ви­дят. Ние като Изпълком и футболен съюз обаче не съз­дадохме достатъчно усло­вия, за да може да развием подрастващите", завърши Ганчев.

 

Анчелоти е приел офертата на Бразилия?

Точната дата за подписване на договора би трябвало да бъде 12 май

Мобилният магазин на ЦСКА на линия за гостуването в Стара Загора

Возилото ще бъде разположено непосредствено до сектора на гостуващите фенове

Саръбоюков завърши четвърти в Шанхай

В турнир от Диамантената лига

Четирима от Левски аут за Разград

Вижте групата на "сините"

Лудогорец: Днес е големият ден

"Орлите" вдигат 14-а поредна титла

Нов проблем пред Илиан Илиев

Треньорът ще бъде лишен от услугите на централния защитник Влатко Дробаров и нападателя Уеслен Жуниор

Много дилеми за състава пред Илиан Илиев

"Моряците" се изправят срещу Арда

Играчите на Спартак Вн тръгват с празни джобове за Пловдив

"Соколите" не получиха дължимите пари

Ще вдигне ли Лудогорец 14-та след победа над Левски

Дербито в Разград започва в 19,30 часа