Хайнц и Илич ще говорят за Сепси в сряда

ЦСКА обяви програмата си до мача с румънците

Футболният ЦСКА обяви програмата си до домакинството на румънския Сепси от втория квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите в четвъртък (27 юли) от 20:00 часа.

В сряда (26 юли) от 11:00 часа в залата за брифинги на стадион "Българска армия" ще се проведе пресконференцията преди мача, като ще участват треньорът на "армейците" Саша Илич и футболистът Тобиас Хайнц.

Официалната тренировка на ЦСКА ще се проведе в 19:00 часа на клубната база в Панчарево, като първите 15 минути от нея ще са открити за журналисти.

Пресконференцията на гостите от Румъния ще проведе в същия ден и в същата зала, но от 19:30 часа.

В 20:00 часа те ще проведат и официалната си тренировка на терена на стадион "Българска армия", като първите 15 минути от заниманието ще бъдат открити за представителите на медиите.