Хебър се разделя със звездата си

Хебър се разделя със звездата си

В клуба има оферти за Набил Макни

Хебър е на път да реализира втори изходящ трансфер през тази зима. След продажбата на Шейх Диаманка в японската Джей Лига 2, сега на тезгяха е сложен и нападателят Набил Макни, по-известен като Кобрата. 

Водещият реализатор на "гробарите" вероятно кара последните си дни в отбора, след като за него са постъпили конкретни оферти от 3 чуждестранни клуба.

"Говорим за тимове от Молдова, Русия и Турция. Ръководството ще изчака до последно преди да вземе решение на къде да поеме Набил. Неговото желание също ще бъде взето под внимание", коментираха от мениджърското звено към Хебър. 

Припомняме, че в края на предходния трансферен прозорец, от пазарджишкия тим отхвърлиха примамлива оферта за Макни на елитен клуб от България, с който Хебър има много добри отношения. Сега мизата за правата на тунизийския национал е вдигната малко по-високо предвид добрите му игри и головете на Кобрата в efbet Лига.

По неофициална информация, в канцеларията на Хебър умуват над оферти от Пари Нижний (Новгород) и Шериф, но в последния момент е постъпила и такава от елитен турски клуб. Коя от тях ще бъде акцептирана, ще стане ясно съвсем скоро.  

Цветомир Найденов намекна за нов трансфер в ЦСКА 1948

Спонсорът на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, отново използва социалните си канали, за да съобщи първи новина от клуба

БФС избира между четирима за наследник на Илиан Илиев

Четири са вариантите за нов треньор на националния отбор на България

ОФИЦИАЛНО: Локо Пловдив се подсили с крило в последния момент

Локомотив Пловдив представи нов футболист в последните часове на трансферния прозорец, приключващ в 23:59 часа на 8 септември

Илиан Илиев си тръгва от националния отбор

Треньорът ще има среща с президента на БФС утре

България U15 се събра на първи лагер

Селекцията на България U15 се събра на лагера в Бояна, където отборът ще изиграе две контролни срещи

Матеус Леони се завърна в efbet Лига с Добруджа

Новакът в Първа лига – Добруджа, обяви завръщането на Матеус Леони в българския футбол

Берое взима португалски защитник

Берое ще завърши лятната си селекция с привличането на таланта Аугусто Дабо, който за последно е играл в елитния Боавища, съобщава Dsport.

Както писа NS! Ивелин Попов разтрогна с Ботев (Пд), поема към "Надежда"

Халфът си тръгва обиден от "Колежа"

Левски с три открити тренировки до мача с Локо Сф

Левски обяви програмата си до мача с Локомотив София в "Надежда" в неделя от 20:30 часа.