Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас

Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев се обърна с послание към привържениците на „червените“ в навечерието на коледните и новогодишните празници.

Наставникът подчерта, че клубът е преминал през редица трудности, но е по-уверен от всякога, че най-добрите моменти тепърва предстоят.

"Скъпи армейци,

Измина трудна, но важна година за ЦСКА. Преминахме през много изпитания и спечелихме важни битки. Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас. Пожелавам светли празници на вас и вашите семейства! САМО ЦСКА!", пише наставникът на ЦСКА.

Черно море се намира в страхотна серия срещу Монтана

Отборът на Черно море ще срещне един от най-удобните си съперници в елита – Монтана

Наградата за "Най-добър треньор на България" ще носи името на Димитър Пенев

Наградата за най-добър треньор на България, която традиционно се връчва по време на церемонията "Футболист на годината", вече ще носи името „Димитър Пенев“

Благой Георгиев: В ЦСКА се работи правилно и по европейски

Бившият национал Благой Георгиев направи много силен коментар за ЦСКА, за спонсора на клуба и за бъдещето на "червените"

Георги Иванов обсъди проблемите на детско-юношеския футбол с шефа на Академията на Каляри

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов и вицепрезидентът Атанас Фурнаджиев проведоха работна вечеря с Марко Марки, директор на Академия Каляри Xplay.

Голямо признание за звезда на ЦСКА

Халфът на ЦСКА Джеймс Ето'о направи страхотен мач срещу Локомотив София, а това не остане незабелязано в родината му Камерун.

Балтанов се обърна към феновете на Ботев Пд

Старши треньорът на Ботев Пловдив Лъчезар Балтанов се обърна към феновете на отбора преди домакинството на Ботев Враца.