Хубчев: Очаквам труден мач, противникът е силен физически (ВИДЕО)

Хубчев: Очаквам труден мач, противникът е силен физически (ВИДЕО)

"Беларус разчита много на единоборствата", анализира селекционерът

 Селекционерът на България Петър Хубчев говори пред медиите преди световната квалификация с Беларус утре. Специалистът очаква труден мач с противника, който според него е много здрав физически.

 
"Наясно сме как ще започнем утре, с уговорката, че имаме още една тренировка. Като казах физически много добре подготвен отбор, не е само това. В София почувствахме, че Беларус има много добри технически футболисти", каза Хубчев.
 
"Всички са здрави, което е и най-важно за нас. Тук сме с ясното съзнание, че ни очаква тежък мач срещу здрав физически отбор. Дано да сме успели да предадем това чувство на футболистите". 
 
"Интересува ни нашият отбор, нашата постройка в мача. Като цяло горе-долу знаем как ще играем. Смятам, че футболистите от Беларус искат да излязат от своята ситуация с победи и ще са мотивирани. Готвим се и ние".
 
"Като цяло Беларус разчитат на физическата мощ, здравите единоборства. Нашата подготовка беше насочена върху поведението и групирането на нашия отбор".
 
"За мен това са най-добрите футболисти в България. Има още десетина играчи, които наблюдаваме и попадат в нашето полезрение. Ако изключим вратаря Владо Стоянов, смятам, че това е оптималният състав на България". 
 
"Това е мнение на треньорския екип, който в момента води националния отбор. Сигурно има и по-различни мнения, но нашият щаб е твърдо убеден в това".
 
"Ситуацията в групата? С оглед на коментарите след жребия има три изявени фаворита: Холандия, Швеция и Франция, но като погледнем точките, виждаме, че отборите са четири. Не правим дълги планове. Играем за следващия мач, но нека първо мине той. Аз съм оптимистично настроен. Иначе нямаше въобще да се кача в самолета", завърши Хубчев. 
 

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит

Англичани гледаха Вуцов срещу АЕК

Левски иска 3 милиона евро на 24-годишния вратар

Вратар на Славия става национал

Очаква се стражът на белите Леви Нтумба да получи повиквателна за ДР Конго.

Треньорът на АЕК: Разочарован съм

Старши треньорът Марко Николич вярва, че АЕК Атина е можел да спечели победата срещу Левски в първия мач от плейофния кръг на Шампионската лига по футбол.

Веласкес: Всички в отбора вярват, че могат да отстранят гърците

Левски изигра равностоен мач с АЕК, смята треньорът