Иван Колев: Няма да ни е никак лесно

Иван Колев: Няма да ни е никак лесно

„Собственикът е разумен човек, който добре разбира нещата“

Старши треньорът на ПФК Локомотив (София) Иван Колев коментира представянето на столичния отбор в Първа лига през сезона досега и разкри кои са най-големите проблеми в селекцията.

"Когато има противников отбор, който се защитава с осем-девет човека, очевидно нашият нападателен потенциал не достига. Видя се в мача с Ботев Враца. Има доста неща върху, които да се работи и там са ни основните проблеми", каза специалистът.
Наставникът на "железничарите" също така коментира очакванията си за представянето през кампанията и даде положителна оценка на новото ръководство.

"Никак няма да ни бъде лесно. Ще има възходи и спадове. Няма треньор, който да се чувства уверен за поста си. Аз, ако видя, че не си върша работата, веднага ще напусна. Ако смятат, че Локо ще се превърне в новия Лудогорец, много се съмнявам, че феновете са прави. Собственикът е разумен човек, който добре разбира нещата. От него се иска да изградим един стабилен отбор, който да показва качествен футбол. На мен ми се иска да сме колкото се може, по-нагоре в класирането. Работим в тази посока. Положително повлия смяната на собствеността",  допълни той.
Локомотив София ще изгради съвсем скоро официален фен магазин на стадиона в квартал "Надежда", където феновете ще могат да закупуват официални и фенски артикули посветени на тима.

Столичани ще отбележат 95 години от основаването си с футболен мач на 8 септември, в който отбор на звездите на "железничарите" ще се изправи срещу селекция от футболисти от настоящия състав на "червено-черните". В тима на легендите ще вземат участие водещи играчи, защитавали екипа на Локомотив в последните 50 години - от шампионския отбор през 1978 година, от състава, носител на Купата на България през 199 година, както и от тима, спечелил бронзовите медали през 2015 година.

Косич: Не сме разочаровани, а ядосани

“Ще видим какво ще се случи срещу ЦСКА”, каза още наставникът на Локо (Пловдив)

Нанков: Радвам се, че взехме точки от силен отбор

“Трябва да печелим точки”, добави още той

Героят за Монтана: Щастливи сме с точката

Давид Малембана се прояви с няколко решаващи намеси в защита

Локо (Пловдив) не успя да победи Монтана у дома (ВИДЕО)

Тимът на Анатоли Нанков си тръгва с ценна точка от Пловдив

Изтеглен бе жребият за Коледния турнир на Зоналния съвет на БФС – София

Прочетете повече по темата в новината

Генчев: Лошите условия направиха мача труден

“Анте Аралица липсва”, добави треньорът на Локо (София)

Тунчев: Трудно можеше да се играе футбол

Наставникът на Арда с коментар след мача в “Надежда”

Веласкес: Остава още много време до края на сезона

Наставникът на Левски говори преди мача със Септември (София)

Чочев, Текпетей и Йорданов преподписаха с Лудогорец

Тримата се присъединяват към Квадво Дуа, Кайо Видал и Сержио Падт в това начинание