Иван Колев: Знаем силните и слабите страни на Левски

Иван Колев: Знаем силните и слабите страни на Левски

„С наличните футболисти смятам, че сме готови за старта на първенството", заяви треньорът на "железничарите"

Треньорът на Локомотив София Иван Колев сподели очакванията си преди началото на сезона. Той говори за предстоящия мач с Левски и свършената работа по време на подготовката.

„С наличните футболисти смятам, че сме готови за старта на първенството. Много съм доволен от привличането на Славчев, Ненов, Диков и Аралица. Не съм правил селекцията, но ако аз трябваше да избирам играчите, щях да взема тези момчета с най-голямо удоволствие. Лесно е да се работи с тях. Те са качествени не само като състезатели, а и като хора. Началните мачове са много трудни. Нека погледнем разликата в бюджета спрямо Левски и несигурността, с която стартирахме подготовката. От различни изходни позиции започнахме, но сме готови. Сега е спокойно и се надявам, че на момчетата не им се е отразило нещо негативно“, заяви Колев пред „Тема Спорт“.

„Генчев знае какво иска, и се е доверил на схема с трима защитници. Видяхме кои са силните и слабите страни на Левски. Всичко ще си проличи на терена“, добави още той.

Милан и Ювентус разменят Влахович и Тео Ернандес

Милан и Ювентус обмислят размяна на Тео Ернандес и Душан Влахович, пише SportMediaset

Спартак Вн започна подготовка, бъдещето на Киров ясно до сряда

Четирима чужденци пристигат по-късно

Божидар Краев: Искам да се върна в Левски и да стана шампион (ВИДЕО)

Защо е наричан Чичарито от Христо Стоичков?

Арда почна с 20 футболисти, чака трима от чужденците

Кърджалийци с първо лятно занимание

Арда чака португалец, продава двама титуляри

Това разкри Ивайло Петков

Юношите на Лудогорец с бронз на престижен международен турнир

Юношите на Лудогорец до 14 години завършиха участието си в Международния младежки футболен турнир "VIVACOM CUP" на трето място

Ботев Пд започна подготовка с 19 футболисти и много проблеми

Заниманието беше водено от Лъчезар Балтанов

Официално: Арда привлече Георги Николов

Нападателят подписа за три години

Загорчич: От ЦСКА не са ме търсили

"Ще развиваме нашите деца", каза треньорът на Славия