Иван Найденов очаква зрелищен мач със Славия

Иван Найденов очаква зрелищен мач със Славия

Халфът на Спартак Иван Найденов очаква зрелищен мач срещу Славия тази събота, предаде кореспондент на Novsport.com. “Соколите” имат второ поредно гостуване, след това на Локо (Пд), което загубиха драматично с 1:2 в последните секунди.

Халфът на Спартак Иван Найденов очаква зрелищен мач срещу Славия тази събота, предаде кореспондент на Novsport.com. “Соколите” имат второ поредно гостуване, след това на Локо (Пд), което загубиха драматично с 1:2 в последните секунди.

„Най-вече очаквам да се получи зрелищен мач. И двата отбора играят доста добре от началото на пролетния полусезон. Най-важно е да спечелим, но и равенство няма да е трагедия за нас”, коментира техничният играч.

„Необходими са ни точки. След добрите мачове, които показваме, вече трябва да започнем да печелим. По принцип всички отбори в България показват по-добра игра при гостуванията си. Ние обаче имаме основен коз и той е контраатаката. Разполагаме с бързи играчи, които могат да накажат всяка отбрана”, добави Найденов.

Юношата на Феърплей започна в титулярния състав на варненци срещу Локо (Пд), но все още не се чувства на 100 процента възстановен.

Николай Минков влезе в "клуб 200" на родния елит

Железният бранител игра срещу Септември днес

Илиан Илиев обяви групата за мача с Арда

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за срещата с Арда от 24-ия кръг на efbet Лига

Христо Арангелов: Очаквам да победим Черно море

Старши треньорът на Септември (София) Христо Арангелов говори след поражението от Ботев (Пловдив) с 0:2 в града под тепетата

Балтанов: Доволен съм, но можем и по-добре

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Лъчезар Балтанов изрази задоволство след победата с 2:0 срещу Септември (София) в efbet Лига

Емерсон: Благодаря на Бог за победата!

Южноамериканската звезда на Ботев (Пловдив) Емерсон Родригес, който е собственост на Лудогорец, говори след победата с 2:0 срещу Септември (София) в efbet Лига

Бивш съотборник на Любо Пенев: Каза ми, че е решен да живее

Ел Голеадор продължава да показва силен дух