ИЗВЪНРЕДНО: Трабзонспор поиска Кордоба

ИЗВЪНРЕДНО: Трабзонспор поиска Кордоба

Вижте подробности

Левски трудно ще задържи Хосе Кордоба след края на сезона, тъй като интересът към него е огромен. Поредният клуб, който е свързван с 22-годишният играч е турският гранд Трабзонспор, пише "Мач Телеграф".

В южната ни съседка съобщават, че Трабзонспор ще се раздели с един от основните си защитници Виктор Хуго през лятото, като той ще се завърне в родината си, за да облече екипа на Баия. Така тимът от пристанището на Черно море ще трябва да му намери заместник, а името на Хосе Кордоба е едно от първите, което е било предложено на ръководството. Освен това двамата имали сходни характеристики.

На този етап не е ясно дали наистина ще се стигне до оферта към Левски за централния бранител. Както е известно, в Турция пращаха в Трабзонспор първо Аднриан Краев, а след това и Филип Кръстев. Нито един от тях обаче не стъпи на "Акязъ стадион".

Иначе за интерес към Кордоба се знае и от страна на Брьондби, Сочи и Ню Йорк Сити. В последните дни панамецът бе свързван и с френския Амиен.

НА ЖИВО: Хебър - Крумовград (СЪСТАВИ)

Следете тук сблъсъка в Пазарджик от 19:30ч.

Душан Керкез в напреднали преговори с нов клуб

Треньорът на Ботев Пловдив най-вероятно ще се завърне в Кипър

Веласкес разкри какви липсви ще има Левски в Разград и заяви: Уверен съм, отиваме за положителен резултат

Треньорът на Левски даде пресконференция

Ще направи ли Левски шпалир на Лудогорец?

Вижте какво каза Хулио Веласкес

Националният отбор на Бразилия все още е опция за Карло Анчелоти, твърди Марка

Според изданието Анчелоти не е отказал предложението, а го е отклонил

Христо Бонев и ветерани на Локомотив Пловдив с обръщение към отбора

Вижте го

Промениха часовете на два мача от efbet Лига

Изтеглени са с половин час

Нефтохимик 2010 с още един сериозен трансфер

Бургазлии взеха играч на Локомотив Авиа

Капитанът на "моряците" със страхотен жест

Той участва в мероприятие, наречено "Походът на книгите"