ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА готви мощен удар!

ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА готви мощен удар!

Вижте подробности

Ръководството на ЦСКА продължава с усилията си да направи всичко възможно да подсили състава за решителните битки през пролетта. "Червените" засега са лидер в класирането на Efbet лига и ще се опитат най-после да прекъснат хегемонията на Лудогорец и да завоюват титлата, която им се изплъзва от 2008 година насам.

Според информация на NOVSPORT в момента текат финалните преговори за привличането на "Армията" на сериозно име в европейския футбол, който да помогне на отбора за вдигане на класата. Договорът ще бъде до лятото с опция за продължаване, ако ЦСКА триумфира с титлата и играе в квалификациите на Шампионската лига.

По принцип на "Армията" няма да правят голяма зимна селекция, но ще привлекат двама или трима футболисти, които да вдигнат сериозно класата на тима за предстоящите мачове до края на първенството.

Прокуратурата отказа да разследва скандала между Ботев Пд и Славия

Районната прокуратура в Пловдив е отказала да образува досъдебно производство по скандала с твърденията за опит за уреждане на мача Славия – Ботев от миналия сезон, пише trafficnews.bg.

Любимец на агитката на Спартак Вн с тежка контузия

Любимецът на феновете на Спартак Варна Шанде получи тежка травма в първата контрола на новия си отбор Олимпия Любляна.

Искат постоянен арест за шофьора, причинил тежката катастрофа на АМ “Тракия”

Инцидентът погуби две деца от школата на Славия и бащата на едното от тях

Спартак Варна взема ляв бек от Гьозтепе

Селекцията на “соколите” продължава с пълна сила

Официално: Спартак (Варна) представи халф на Добруджа

“Соколите” с още един португалец в селекцията си

Palms Bet с нова оферта и амбиция за по-мащабно партньорство с „Левски” при Атанас Бостанджиев

Вижте подробности