Камата води и Валдерама у нас

Камата води и Валдерама у нас

Ел Пибе е рекордьор по участия в националния отбор - има 111 мача за Колумбия

Христо Стоичков ще доведе още една световна футболна легенда у нас за юбилея си. Става въпрос за колумбиеца Карло с Валдерама.

Той е отложил пътуване до САЩ, планирано за края на май 2016 г., само и само да присъства на тържеството, пише „Стандарт”.

Така Ел Пибе (б.р. Хлапето) става втората гост-звезда, която ще се включи в грандиозното шоу на Христо Стоичков - "50 години номер 8". Първият е Диего Марадона.

Иначе Стоичков и Валдерама са много добри приятели. В периода 1996 - 2002 г. Валдерама играе в САЩ, където се засича с Камата, който по това време (2000 - 2001 г.) рита за "Чикаго".

Напълно заслужено и двамата футболисти са избрани сред най-добрите в МЛС. Ел Пибе е рекордьор по участия в националния отбор - има 111 мача за Колумбия.

Избиран е два пъти за играч номер 1 на Южна Америка (1987 и 1993 г.) и е единственият представител на страната, който е включен в 100-те най-велики играчи на ФИФА за XX век.

Тунчев подписа с ЦСКА до 2029 г.

Един от най-перспективните футболисти на ЦСКА, Алекс Тунчев, подписа дългосрочен контракт с „червените“, който ще го задържи на „Армията“ до лятото на 2029 година.

Ивайло Петков: Късмет е силно казано, няма слаби отбори

Спортният директор на Арда Кърджали Ивайло Петков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави тима срещу Локомотив Пловдив.

ИЗВЪНРЕДНО: Полиция в офисите на Спартак (Вн)

"Това е целенасочен сигнал", обявиха от клуба

Бойко Величков: Знаем какъв е пътят ни и имаме работа за вършене

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави "червените" срещу Лудогорец.

От Лудогорец: Първенството и Европа сa приоритет, но няма да дадем Купата на ЦСКА

Димитър Божкилов, който е мениджър "Трансфери" в Лудогорец, коментира жребият за полуфиналите за Sesame Купа на България.

Душан Косич: Целта ни е да дадем всичко от себе си и да накараме феновете ни да се гордеят

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич коментира жребия в полуфиналите за Купата на България пред официалния сайт на клуба.