Киров: Разковничето за успеха бе дисциплината

Киров: Разковничето за успеха бе дисциплината

"Добър резултат, но ни очакват много трудни 90 минути в Стара Загора"

Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров заяви след победата с 3:0 над Берое, че успехът е в резултат на добра концентрация и спазване на дисциплината. „В никакъв случай двубоят не беше лесен, въпреки резултата. Нашите състезатели се потрудиха много за тази победа. Добър резултат, но ни очакват много трудни 90 минути в Стара Загора. Мисля, че през целия двубой играхме добре, бяхме концентрирани и дисциплинирани, това беше разковничето според мен, и ще бъде и в реванша. Трябва да запазим дисциплината и проблемите ще бъдат много по-малко.”

Киров отказа да коментира съдийските решения и претенциите през първото полувреме на домакините за дузпа. „Никога не съм си позволявал да коментирам съдийски решения, няма да го направя и сега.”

Треньорът остана доволен от играта в дефанзивен план на Ботев. Наистина от игрова ситуация не допуснахме опасност, но има какво още да подобрим при статичните положения.

„Много е важно сега да възстановим състезателите. Играем в този цикъл от два месеца. Важно е морално волевите качества да излязат на преден план в такива ситуации.”

От Университатя Крайова: Бяхме почти приключили сделката с Рейналдо, Левски го взе на другия ден

На всички в Университатя Крайова още им тежи за загубата от Левски и най-вече от това, че вина за отпадането на тима има Рейналдо.

Браво! Илиев и Димитров попаднаха в идеалния отбор на кръга в турската Лига 1

Двамата се отчетоха с голове за отборите си

Андрей Йорданов: Мисля, че сме подготвени, отиваме за добър резултат

Фланговият футболист на ЦСКА Андрей Йорданов говори преди заминаването на "червените" за Крит.

Левски се разделя с основния си спонсор

Мило Борисов на прощаване: Левски винаги ще остане част от мен

Отново свързаха името на Мрезиг с Левски

Хусем Мрезиг най-вероятно също ще се озове на "Герена", твърдят в Русия.

ЦСКА излетя за Крит без Мартино и Пиедраита

ЦСКА замина за остров Крит и първата среща с ОФИ с десният бек Тамиму Уору в групата си.