Красен Кралев: Чакаме документите за оздравителния план на ЦСКА

Красен Кралев: Чакаме документите за оздравителния план на ЦСКА

"Нека всяка институция се произнесе по темата за ЦСКА и Литекс, след това и ние ще коментираме"

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев обяви, че се очаква документите за оздравителния план на ЦСКА да бъдат внесени. Той добави, че всяка институция, която има отношение по казуса с "червените" , трябва да се произнесе и след това от министерството ще коментират. 

 

„Не е добре да има дублиращи клубове. Може би има пропуски в наредби и законодателство, които трябва да се изчистят и всичко ще си дойде на мястото. Нека всяка институция се произнесе по темата за ЦСКА и Литекс, след това и ние ще коментираме".

 

"Датата за внасяне на оздравителен план на ЦСКА е до 27 юни и ние все още чакаме документите да бъдат внесени. И аз чакам да видя какво ще се случи тогава”, добави министър Кралев по казуса с ЦСКА, обединението с Литекс и всички въпросителни около това. 

Душан Керкез в напреднали преговори с нов клуб

Треньорът на Ботев Пловдив най-вероятно ще се завърне в Кипър

Веласкес разкри какви липсви ще има Левски в Разград и заяви: Уверен съм, отиваме за положителен резултат

Треньорът на Левски даде пресконференция

Ще направи ли Левски шпалир на Лудогорец?

Вижте какво каза Хулио Веласкес

Националният отбор на Бразилия все още е опция за Карло Анчелоти, твърди Марка

Според изданието Анчелоти не е отказал предложението, а го е отклонил

Христо Бонев и ветерани на Локомотив Пловдив с обръщение към отбора

Вижте го

Промениха часовете на два мача от efbet Лига

Изтеглени са с половин час

Нефтохимик 2010 с още един сериозен трансфер

Бургазлии взеха играч на Локомотив Авиа

Капитанът на "моряците" със страхотен жест

Той участва в мероприятие, наречено "Походът на книгите"

Берое регистрира солидна финансова загуба

За 2024 година