Крушарски удари по масата: Бащата остава!

Крушарски удари по масата: Бащата остава!

„Звънят ми разни да ми дават акъл, аз си имам, дайте ми пари”

Собственикът на Локо (Пд) Христо Крушарски тропна здраво по масата и даде да се разбере, че твърдо застава зад старши треньора Христо Колев. От няколко дни се тиражира, че Бащата ще бъде сменен, но бизнесменът е на обратното мнение.

„Бащата твърдо остава треньор в Локо (Пд). Ние се чуваме всеки ден и разговаряме по належащи въпроси. Той е работил в Локо и без пари. Няма да бъде загърбен ей така. Звънят ми разни да ми дават акъл. Аз имам. Дайте ми пари. Досега съм вложил милион и двеста хиляди лева, ще дам и още. Има време да обмисля и да взема правилното решение. Под натиск няма да рискувам. В Локо (Пд) сега няма да се случи революция", отсече той, цитиран от "Меридиан мач".

"Гадно беше, че паднахме от Ботев. На мен ми беше най-лошо, но нека на тези, които плюят по Бащата, да им отговоря: С този треньор Локо (Пд) победи Левски, Лудогорец и Ботев и то с хубав футбол. Така че да забравят. Много се натискат, но аз не съм разговарял с никого до момента. Ако го направя, това ще е за в бъдеще“, каза босът на „черно-белите“ Христо Крушарски, който е бил предупреден от БФС, че трябва да заложи на треньор с необходимия лиценз за най-високото ниво на професионалния ни футбол.

„Христо Колев ще остане при всяко едно положение в Локомотив. Дали ще е старши треньор, понеже има проблеми с лиценза, или на друг пост, но той ще остане. Той е направил най-много за клуба в последните години. За тест не говорим. Говорим за едно предупреждение от БФС и това, че тряова да спазим закона. Проблемът с лиценза е това. С имена не спекулирайте. В близките дни ще водим разговори“, разкри Крушарски по повод факта, че желанието на феновете е в клуба да бъде върнат Едуард Ераносян, който е приятел с Христо Колев и ще могат да работят заедно. 

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб

Георги Давидов ще свири Левски - Спартак (Варна)

Мартин Великов е с наряда за столичното дерби между Локо София и ЦСКА

Виейра пое националния отбор на Сенегал

Френският специалист Патрик Виейра е назначен за старши треньор на националния отбор на Сенегал, обяви Футболната федерация на страната

Симеоне не извика Алварес за първия мач от сезона

Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че Хулиан Алварес няма да вземе участие в предстоящия мач срещу Малага от първия кръг на Ла Лига