Левски чака пари от ОАЕ за Георги Миланов

Левски чака пари от ОАЕ за Георги Миланов

Вижте подробности

Левски има да получава още пари по сделката за Георги Миланов, научи "Мач Телеграф". Както е известно, бившият национал успя да си осигури изненадващ трансфер в ОАЕ. Там той ще защитава цветовете на Ал Дафра, който в момента се бори за оцеляване в елита. 

Арабите имаха нужда от подобно подкрепление в тежката битка, която им прдстои. Те трябва да преведат на "сините" още 50 000 евро. Първоначалната вноска е била от 100 000. Миланов, чийто договор с Левски изтичаше през лятото, можеше да си тръгне и без пари, както бе привлечен.

Той обаче изпълни думата, която бе дал на ръководството, че ще направи всичко по силите му, за да може да помогне на клуба. Миланов се възползва от клаузата, която му даваше право да напусне, а кандидатът за подписа му да плати на куп заплатите, които е взел досега на "Герена". Те възлизат именно на 150 000 евро. 

ОС на БФТ прие единодушно декларация за бъдещото развитие и надграждане на БНТЦ

На събранието беше проведена дискусия за промени в устава на БФТенис

Официално: ЦСКА 1948 подписа с германски халф

"Червените" се подсилиха с Флориан Кребс

Петър Мицин подобри националния рекорд на 800 метра свободен стил в малък басейн

Българинът финишира за време 7:46.98 минути

Черно море пуска в продажба календарите за 2026 година

Цената им е 5 лева

Левски пусна билети за гостуването на Спартак Варна

Срещата е в неделя

Наша футболистка блесна на турнир в Барселона

Дара Димитрова с покана от испански клуб

Спартак Варна понесе тежък удар

Деян Лозев е аут до Нова година

8888.bg жъне успехи като за категоричен лидер

Събитието събра професионалисти, експерти и ключови организации

Национал претърпя успешна операция

Станислав Шопов е аут до края на сезона