Левски чака зелена светлина за Диаби днес или утре

Левски чака зелена светлина за Диаби днес или утре

Във ФИФА вече е проведено заседание заради искането на “сините” за служебна картотека на френския нападател

В Левски се надяват да получат второ “да” от ФИФА за нападател в понеделник или вторник, пише “24 часа”.

Във ФИФА вече е проведено заседание заради искането на “сините” за служебна картотека на френския нападател Умар Диаби. До него се стигна, тъй като от бившия му клуб Кошице отказват да изпратят електронния сертификат на футболиста. Словашкият клуб претендира, че той нередовно е прекратил едностранно договора си с него. Диаби го направи заради неполучени суми по контракта. Той дори позира със синя фланелка на “Герена”. Проблемът с Кошице обаче блокира картотекирането му до момента.

Същият бе казусът и с другия нов нападател на “Левски” Атанас Курдов. ФИФА позволи на “Левски” да му направи служебна картотека.
Веласкес: Всички в отбора вярват, че могат да отстранят гърците

Левски изигра равностоен мач с АЕК, смята треньорът

Светослав Вуцов: Отиваме в Атина с ясната цел да продължим напред

Левски ще пътува за Атина с ясната цел да победи АЕК и да повтори подвига от преди 20 години с класиране в основната фаза на Шампионската лига по футбол.

Гръцката преса след 0:0: АЕК изпусна победата, но държи класирането в свои ръце

Вторият мач между двата отбора е на 26 август в Нова Филаделфия.

БФС наказа Иту само за един мач

Новото попълнение на ЦСКА си изкара червен картон в дебюта си срещу Ботев Враца

ЦСКА излезе с нова информация за "Българска Армия"

Официалната страница на стадион "Българска армия" предостави нова информация за съоръжението, което се очаква съвсем скоро да отвори врати

ОФИЦИАЛНО: Барселона обяви трансфера на Родри

Полузащитникът на Манчестър Сити Родри се присъедини към Барселона, според пресслужбата на каталунския клуб