Левски предлага нов договор на защитник

Левски предлага нов договор на защитник

Вижте подробности

Шефовете на Левски гледат дългосрочно на развитието на тима и отсега си правят планове за подновяване на договорите на основни футболисти. Обсъждано е предложение към Ноа Сонко Сундберг. Настоящият контракт на шведския футболист датира от 1 януари 2022 г. и е със срок до лятото на 2024 година.

На "Герена" обаче искат да изпреварят периода, в който вече ще стане "опасно", и искат отсега да уговорят удължаване на контракта. Това ще стане с предложение заплатата на централния защитник да бъде актуализирана още в края на това първенство. Бонуси за класиране и евроучастие също ще залегнат в офертата, пише "Тема Спорт".

В момента Сундберг е с националния отбор на Гамбия на лагер за квалификация за Купа на африканските нации. Тимът на Сундберг гостува на Мали днес от 21:00 часа.


Човек от щаба на Керкез напусна Ботев Пловдив

Кондиционния треньор напусна "канарчетата"

Локомотив София иска да събере Генчев и Алекс Колев

Двамата работиха заедно в Крумовград и Левски

Даниел Димов: Бях на 20 дни от инвалидност

Имам достоен заместник в лицето на Берк Бейхан, казва капитанът на Черно море

Веласкес говори пред медиите днес

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес ще даде пресконференция преди двубоя от 32-ия кръг на efbet Лига срещу Лудогорец

Левски на финал за Купата при 18-годишните

Юношите на Левски до 18 години се класираха на финала за Купа БФС!

Лудогорец и ЦСКА в битка за нападател

Лудогорец е стартирал офанзива за привличането на крилото на азербайджанския Зира Салифу Сума, твърди Africafoot.

Първо в NS: Спартак Варна успя да задържи треньора

След като Павлин Николов развърза кесията и спаси лиценза на Спартак Варна, клубът ще постигне и втора голяма цел в близките дни.

Макун: Трябва ни постоянство

Защитникът на Левски Кристиан Макун даде интервю пред медиите във Венецуела. Това се случи след равенството срещу Арда 1:1 в първия плейофен кръг от efbet Лига.

Лудогорец стяга мащабна селекция през лятото

Лудогорец готви сериозна селекция за атака на същинската фаза на Шампионската лига.