Левски си хареса френски бранител от столичния Локомотив

Левски си хареса френски бранител от столичния Локомотив

"Сините" са готови да предложат Пламен Димов и малка сума доплащане за Елтон дос Рейш

Левски проявява интерес към десния защитник на Локомотив (София) Елтон дос Рейш.

"Сините" са готови да предложат Пламен Димов и малка сума доплащане за правата на френския бранител, твърди БТА.

26-годишният Елтон направи добър сезон за столичните железничари, като записа 27 официални мача с 1 гол. Той има договор за още един сезон с Локомотив, но не е сигурен, че ще остане в "Надежда".

"Обсъдихме ситуацията с президента. Той ми каза, че ще направи всичко необходимо, за да остана в отбора. В момента имам договор до юни 2015 година, но няма гаранции, че ще продължа тук и през следващия сезон. Отбори от горната половина на таблицата имат интерес към мен", коментира Елтон пред френските медии.



Освен Левски, Берое и Локомотив (Пловдив) също следят играча. Той пък не изключи възможността да се завърне и в родината си.

"Опцията да се завърна във Франция не е за пренебрегване, макар че това ще бъде по-трудно осъществимо", каза защитникът.

Официално: Локо (София) преподписа с вратаря Мартин Величков

Новият договор на стража е до лятото на 2027 година

Капитанът на Спартак (Варна) защити клуба

Капитанът на Спартак Варна - Деян Лозев, излезе с обръщение в социалните мрежи към феновете на "соколите", след като стана ясно, че в офисите на клуба е имало посещение от Икономическа полиция

Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига

Хьогмо преди Ференцварош: Всеки мач е различен, имаме шанс

Старши треньорът на Лудогорец - Пер Матиас Хьогмо, даде традиционната си пресконференция преди двубоя на "орлите" срещу Ференцварош от плейофите в Лига Европа

Хьогмо грабна лопатата, започна да чисти терена на Лудогорец

Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо се включи в почивстването на терена на "Хювефарма Арена" преди утрешния мач с Ференцварош от плейофите на Лига Европа