Левски удари Витоша Бистрица с 4:0 (ВИДЕО)

Левски спечели последната от трите си контроли в паузата на първенството . „Сините“ надвиха с 4:0 втородивизионния Витоша Бистрица. Преди да изиграят днешната проверка с „тигрите“, вековниците записаха победа над Ботев Враца с 3:1 и загуба с 1:2 от Марица Пловдив.

Рикардиньо откри от дузпа на един от помощните терени на „Герена“ в края на първото полувреме. Вторият гол също бе дело на бразилец – Уелтън се разписа в средата на втората част.

Между 73-ата и 76-ата минута Левски оформи категоричния си успех. Първо Слави Паскалев си вкара автогол в опита си да изчисти центриране на Роналдо, а три минути след това Ивелин Попов вкара от близко разстояние за 4:0.

За столичния гранд предстои софийско дерби с Локомотив, а за отборът от Бистрица гостуване в Радомир на Струмска слава.