Левски взе двама, чака още трима

Левски взе двама, чака още трима

Дембеле и Тодоров подписаха, пазарят се с Борносузов, Дяков и Асамоа

Левски уреди нови двама футболисти за предстоящия сезон, като от ръководството на клуба очакват още трима нови да се присъединят към тима до дни. Играчите на Локомотив (Пд) Гара Дембеле и Йордан Тодоров се очаква да подпишат със сините днес. Това съобщи вчера собственикът на пловдивчани Константин Динев. 

 

Освен Дембеле и Тодоров на Герена се чакат Атанас Борносузов от Черно море, както и играчите на Локо (Сф) Дерек Асамоа и Светльо Дяков. За Асамоа обаче от Надежда искат над 100 000 евро.

 

- Имах две срещи със спортния директор на Левски Георги Иванов. Остава да се доуточнят финансовите параметри на сделката. Близо сме до нейното финализиране - призна той. Динев допълни, че сините са преговаряли единствено за тази двама футболисти, като интерес от тяхна страна към Дани Кики не е имало.

 

- Разговаряли сме единствено за Йордан Тодоров и Гара Дембеле. В близките няколко дни всичко ще е ясно. Не е ставало въпрос за Дани Кики - сподели босът на черно-белите. 

 

Според слуховете сините ще платят на Локомотив (Пд) около 300 хил. евро за правата на двамата, като плащането от страна на Левски ще бъде на няколко вноски, пише "7 Дни спорт".

Спартак (Варна) моли за помощ Бойко Борисов и Теменужка Петкова

„Днес внесохме всички документи, изискани от лицензионната комисия към БФС", пишат от Спартак (Варна)

Проведе се втората работилница за предприемачески нагласи сред юношеските национали

Включиха се 19 футболисти

Треньорът на Спартак (Варна) с лоша новина за капитана

Гьоко Хаджиевски има проблем и с левия защитник за срещата с Ботев

Пуснаха билетите за пловдивското дерби

Билетите за пловдивското дерби между Локомотив и Ботев вече са в продажба, съобщиха от "черно-белия" футболен клуб.

Собственикът на Локо Сф за бягството на Достанич: Предателство

Собственикът на Локомотив София Веселин Стоянов коментира последните събития около клуба – напускането на главния методист на школата Ратко Достанич, който пое Славия, както и поредицата от мачове без победа на червено-черните, котяо нарасна на осем.

За сега: Спартак Варна и Пирин спасиха лицензите

Спартак Варна и Пирин са предоставили всички документи, изискани им от Българския футболен съюз във връзка със запазване на лицензите си.

Коппютър сметна: 44,3% шанс Левски да е шампион

Шансовете на "сините" за поредното второ място се оценяват на 45,9%

БФС и Вуцов се срещнаха, ще го направят пак

От футболния съюз я определиха като конструктивна

ЦСКА вдига защитник за мача с Берое

Медицинският щаб на ЦСКА  работи неуморно, за да може Иван Турицов да се възстанови за мача срещу Берое в неделя.