Литекс би за Купата и ще играе със Славия

Литекс би за Купата и ще играе със Славия

"Оранжевите" елиминираха Кариана Ерден след дузпи - 10:9

Литекс се класира за следващата фаза на турнира за Купата на България, след като отстрани с дузпи (10-9) Кариана Ерден. 

 

Така момчетата на Живко Желев ще срещнат в края на месеца елитния Славия в един елиминационен мач, който ще се играе на Градския стадион в Ловеч, съобщава сайтът на ловчанлии.

 

Срещата, която се проведе на неутралния терен в Кнежа, предложи не много атрактивен футбол заради големия залог, но за сметка на това имаше емоции и непредсказуемост до края. 

 

"Оранжевите" изпуснаха победата в редовното време, но късмет да вкарат нямаха Здравчев, Иван Филипов на два пъти с глава и Коце Генков. Стражът Диян Вълков пък се намеси успешно срещу Ангел Русев при единственото по-опасно положение на съперника. 

 

За наказателните удари в игра бе вкаран вратарят Васил Тодоров.

 

Съставът на Литекс: Вълков(90-В.Тодоров), Мицаков, Грозев, Ив.Иванов, Крачунов(30-Ив.Филипов), Димитров, Т.Тодоров, Р.Иванов(60-Селимински), Здравчев, Кр.Петков, Генков

ЦСКА с 4 варианта за нов треньор

Решението ще бъде взето скоро

Томаш води ЦСКА в баража за Европа

"Червените" се отказаха от освобождаване на специалиста

БФС отказа лиценз на стадиона в Коматево за efbet Лига

Крумовград се мести в Пазарджик, ако остане

България громи на световното по мини футбол (ВИДЕО)

Разбихме Индия с 5:0 във втория си мач

Дунав тръгна за последния си мач за сезона с нов автобус

Отборът на Дунав замина за последния си мач за сезона с нов автобус, съобщиха от русенския клуб.

Динев на полуфинал в Сърбия

Динко Динев се класира за полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей в Куршумлийска Баня (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара.

Ботев Пд изгони директор

Ботев (Пловдив) освободи Георги Манолов, който отговаряше за работата на клуба с криптовалутата Биткойн, съобщиха от ръководството на “жълто-черните” във Фейсбук.

БФС глоби ЦСКА с над 5000 лв, Лудогорец плаща 2000

Българският футболен съюз наложи глоби в общ размер на 7300 лева на Лудогорец и ЦСКА след финала за Купата на България, който се игра вчера на националния стадион “Васил Левски“.

Каролин Гарсия прекратява кариерата си в тениса

Френската състезателка Каролин Гарсия изненадващо обяви края на кариерата си в тениса в петък в социалните мрежи, написа вестник "Уест Франс".