Локо (София) мина като на парад през Витоша за Купата (ВИДЕО)

"Железничарите" се класираха за 1/4-финалите в турнира

Локомотив София се справи безпроблемно с Витоша Бистрица и го победи с 3:0 в „Надежда“ в осминафинален мач за Sesame Купа на България. „Железничарите“ завършиха мача с десет души след директен червен картон на Ивайло Найденов, който вкара първия гол в мача.

Във втората минута Юлиан Ненов получи извеждащ пас, но се подхлъзна. Топката все пак стигна до Симеон Славчев, който все пак стигна до удар, който бе блокиран и излезе в корнер.

В 25-ата минута Димо Бакалов получи центриране от корнер и стреля с глава, но право в ръцете на Ставрев.

В 37-ата минута след центриране от статично положение Божидар Кацаров получи пас в малкото наказателно поле и стреля към близкия ъгъл, но уцели мрежата от външната й страна.

В последната минута от редовното време Симеон Славчев даде диагонален пас към Димо Бакалов, който с глава свали към Ивайло Найденов, той си откри пространство за удар и от границата на наказателното поле неспасяемо прати топката в мрежата на Витоша.

Локомотив София стигна до втори гол в 58-ата минута. След разбъркване при ъглов удар Божидар Кацаров пусна пас по земя към Алан Диас на празна врата реализира.

Десет минути по-късно Християн Димитров напредна по лявото крило и оставаше очи в очи с Любенов, но Ивайло Найденов го спъна, за което получи директен червен картон.

Красимир Милошев отправи красив далечен удар от далечна дистанция и не остави нйикакви шансове на Цветелин Ставрев - 3:0.