Лудогорец не е доволен от офертата на Панатинайкос за Каули

Лудогорец не е доволен от офертата на Панатинайкос за Каули

Вижте подробности

Спортният директор на Лудогорец Георги Караманджуков призна, че гръцкият гранд Панатинайкос има интерес към звездата на "орлите" Каули. Той обаче е категоричен, че няма как да клубът да продаде бразилеца при условията, които предлагат гърците.

"Панатинайкос има интерес към Каули, но няма как да го продадем при тези условия, дори и при втората оферта, която е подобрена. Радваме се, че разполагаме с такъв футболист в нашия отбор. Той е професионалист и като такъв ще си изпълнява задълженията към клуба.

Неговият договор с Лудогорец е за още година и половина. Каули е не само един от най-добрите футболисти на Лудогорец, но и в цялото българско първенство", заяви Караманджуков пред колегите от "Гонг".

Цветомир Найденов си пожела Левски за Купата, иска да види дали са напреднали

Той обяви това в социалните мрежи

Цветомир Найденов поздрави ЦСКА 1948 и пожела успех на Янтра

Благодетелят на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, поздрави футболистите и треньорския щаб на тима за отношението им в 1/16-финалния сблъсък срещу Янтра Габрово

Моци: Не можем да намери треньор от днес за утре

Техническият директор на Лудогорец – Козмин Моци, заяви, че не може да каже кога разградчани ще имат нов треньор

Ще има по-малка буферна зона за Вечното дерби

Само близо 6500 места ще бъдат затворени като буферни зони за дербито между Левски и ЦСКА, което ще се проведе на 8 ноември на стадион "Васил Левски"

Боби Цонев: Да не избързваме с цели да ставаме шампиони

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Борислав Цонев сподели мнението си след класическия успех над Янтра (Габрово) за Sesame Купа на България

Луканов: Сблъскахме се с друг свят

Старши треньорът на Янтра Емануел Луканов говори след загубата с 0:4 от ЦСКА 1948 за Купата на България

Иван Стоянов: Ние играем сериозно срещу всеки

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов остана доволен от победата на своя тим над Янтра

Билетите за Левски - ЦСКА в продажба от петък!

Билетите за голямото дерби на българския футбол между Левски и ЦСКА ще бъдат пуснати в продажба в петък (31 ноември), в 14:00 часа

След 1/8-финалите: 15 елитни и един аматьорски отбор продължават в Купата

15 отбора от Efbet лига влязоха в осминафиналите на Sesame Купа на България