Лудогорец: С фенартикули на Арсенал – само в сектора за гости на "Васил Левски"

Лудогорец: С фенартикули на Арсенал – само в сектора за гости на "Васил Левски"

На „Емирейтс“ не бе разрешена хореография за българските фенове, но разградчани ще допуснат голямо знаме на лондончани в подкрепа на Венгер

ПФК Лудогорец съобщава на всички фенове, които ще гледат на живо мача от група „А“ на Шампионската лига срещу английския гранд Арсенал във вторник (1 ноември), че същия ден стадион „Васил Левски“ отваря врати в 19,45 ч.

Клубът призовава привържениците да дойдат на стадиона по-рано, за да се избегне струпване по пропускателните пунктове и входовете, където ще има сериозни мерки за сигурност. Клубът ще вземи всички необходими мерки, за да няма струпване по пътеките и аварийните изходи. Умоляваме присъстващите да спазват указанията на стюардите, за да не се създава напрежение.

Във вторник касите на „Васил Левски“ (на улица „Гурко“ и на улица „Граф Игнатиев“) ще работят до 20,45 ч. ПФК Лудогорец напомня, че билети се продават в мрежата на Ивентим и на всички бензиностанции OMV в България. Клубът призовава феновете да се възползват от предварителната продажба на билети, за да си гарантират безпрепятствено влизане на стадиона до началото на мача. Идващите фенове на Лудогорец от провинцията могат да си купят билет на касите, но е добре по възможност да го направят по-рано.

На Националния стадион няма да бъдат допускани фенове в нетрезво състояние, с опасни предмети, пиротехнически средства, запалки, както и с бутилки. Расистките скандирания, както и използването на лазери от трибуните по време на мача, са абсолютно забранени. Всички привърженици подлежат на щателна проверка по входовете, като забранените предмети ще бъдат изземвани.

ПФК Лудогорец съобщава, че фенове под 14 години могат да присъстват на мача само с придружител и след попълнена декларация. Такива ще бъдат оставени на касите на „Васил Левски“, както и на пунктовете за продажба на фен артикули. На стадиона ще се допускат деца до 5-годишна възраст без билет, но без право на място. Децата от 14 до 18 години трябва да имат документи за самоличност и също трябва да са с придружители.

Клубът информира още, че хората с увреждания, закупили билет за мача, ще бъдат разположени в сектор „А“ пред блок 14, а достъпът им до стадиона ще става през вход 1 на сектор „А“. 

Арсенал пристига в България в понеделник около 19,00 ч. Английският тим няма да проведе тренировка на „Васил Левски“, а само пресконференция. Брифингът на Арсен Венгер започва в 19,30 ч. 

Пресконференцията на Лудогорец в зала „Родина“ на „Васил Левски“ е с начален час 19,00 ч. и в нея участие ще вземат Георги Дерменджиев и Клаудио Кешерю. Официалната тренировка на Лудогорец ще се проведе на Националния стадион в 20,00 ч.

С фенартикули на Арсенал – само в сектора за гости:

ПФК Лудогорец съобщава, че привърженици на Арсенал, които са си закупили билети за секторите на домакините, няма да бъдат допускани с фенартикули и клубни символи на лондонския гранд. Те ще бъдат спирани на входовете от стюардите.

ПФК Лудогорец призовава привържениците на Арсенал да спазват указанията на службите за сигурност, за да могат да наблюдават мача в случай, че са си закупили билет за домакинските сектори.

Въпреки че на стадион „Емирейтс“ не бе разрешена хореографията на българските фенове, ПФК Лудогорец ще допусне голямо знаме на привържениците на Арсенал, с което те ще благодарят на дългогодишния треньор Арсен Венгер.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си

Мартин Георгиев: Не искам да играя в друг български клуб

"В дългосрочен план целта ми е да изляза на голяма сцена, където да печеля трофеи", каза защитникът

Бакуревич: Фратрия ще влезе в елита

"Засега няма никакви индикации, че ще има някакво сливане или под някаква друга форма обединение между Фратрия и Спартак", каза той

Алмейда: Ще се справим с Десподов

"Гледаме мач за мач", каза португалецът

Хьогмо: Очаквам мотивацията да бъде на едно и също ниво във всеки мач

"Утре ще се изправим срещу един отбор с малко по-различен стил на игра от този на Селта", каза той